V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

Občas si říkám, že být český herec může být celkem fajn. Nemusíte se nijak snažit, natáčení máte jen jako dovolenou, dostanete se na hory nebo k moři, chlastate a žerete a výsledek nikoho nezajímá, jen aby se to zaplatilo. A to se bohužel většinou stane. Další z nic neříkajícich českých produkt placementů, které jsou pro Ferencovou standardem.

Širé moře (2019) (seriál)

Hodnoceno po první sérii. Kombinace Titanicu, Smrti na Nilu a Panství Dowtownu v hezkých kulisách ale se špatnými herci, překombinovanou zápletkou a množstvím postav jak na Orloji. Chvilku jsem tomu dával naději ale vydrželo mi to tak 3 díly.

Letuška - Série 2 (2022) (série)

První série byla trochu neprávem opomíjená ale zdařilá kombinace thrilleru a komedie. U druhé série potěší, že příběh je úplně jinak vystavěný s ještě více se přibližuje Hitchcockovi ale zklame tím, že je konci začne zapomínat na nějakou napínavou zápletku a stává se dramatem. Hlavní hrdinka je i za střízliva sympatická a zábavná ale po vydařeném úvodu, seriálu výrazně spadne řetěz.

Sedmikrásky (1966)

Hodně provokativní a odvážné. Ale to je asi tak všechno.

Dobrý boj - Série 2 (2018) (série)

Stále silné. Už trochu chybí to prvotní nadšení se seznamováním postav, ale stále velmi chytlavý seriál.

Zpívej 2 (2021)

Aktualizace po druhém shlédnutí. Vizuálně nejkrásnější a nejpropracovanější animák posledních let s dokonalými performancemi popových songů vč. třešničky v podobě největší pecky U2 od samotného Bona. Pro malé, mladé i starší.

France (2021)

Skvělá Lea Seydoux ve zbytečně zdlouhavém příběhu hvězdné reportérky.

Servírka (2007)

Chytrá romance ze života, která není třesknutě vtipná a bohužel i trochu utahaná. Herecky fajn a potěší i civilní pojetí.

Ztracené město (2022)

Nenáročná občas vtipná ale zbytečně dlouhá jednohubka po vzoru Honby za diamantem. Sandře se už trochu ohraná figura dá věřit, Tatum by už měl hrát jen tyto role a Brad Pitt fantastický. Přidat trochu více děje a atrakcí a mohlo to být ještě lepší.