Kam orli nelétají (1968)

Není to ten typický válečný film jako například Zachraňte vojína Ryana, ale spíš špionážní s výbornou zápletkou na kterou jsem přišel až když jsem to viděl po druhý. Vynikající prostředí (zámek), výkony herců a ty bojové scény? Prostě neskutečné. Boj na lanovce, útěk autobusem na letiště....Jeden z mých nejlepších válečných filmů. Doporučuje všem. Jasných 100%.

Hokejový zázrak (2004)

Hokeji dávám přednost před fotbalem, takže jsem určitě uvítal zfilmování jednoho z nejpřekvapivějších vítězů olympijských v historii. Trenér to řekl výstižně: "nedají se porážet pokaždé, ale jednou, jednou je porazit můžete". A ono to vyšlo. Možná bych trochu víc uvítal víc těch zákulisních bojů, protože ten souboj nebyl jenom o hokeji, ale také té politice. Každopádně 4*. 5 bych dal, kdyby někdo pořádně zpracoval sérii století - CANADA - SSSR.

Jackass: Film (2002)

Buď se Vám to líbí nebo ne. Nic mezi tím nejde. Jsou to prostě blázni. Když jsme byli s kámošema mladší, nějaký podobný videa jsme natáčeli taky. Já dávám 75%. Ať si říká kdo chce, co chce, já jsem se tomu tlemil. Takže jsem asi taky blázen :D

Četník ze Saint Tropez (1964)

Nejlepší komediální herec, nemůžu si pomoci, doma mám všechny filmy s L. de Funesem na DVD, a ikdyž sem četníky viděl snad 10x, tak mě to pokaždý dostane, samozřejmě tomu taky pomohlo další osazenstvo v čele s M. Galabru a dalšími..

Forrest Gump (1994)

TOM HANKS, už toto jméno je zárukou nejvyšší kvality, ale v tomto filmu se pro mě stal legendárním, svým způsobem prosťáček, který jenom svoji genialitou převyšuje všechny…, škoda, že není nějaký best hodnocení, protože tento film si zasloužil 6.

Pelíšky (1999)

Nesmrtelný český film, ikdyž jsem tuto dobu nezažil ani nepamatuji, protože jsem z mladé generace, tak se velmi rád podívám na 70. léta z pohledu J. Hřebejka. Výborní herci, Kodet, Donutil, Stašová, Polívka. „Proletáři všech zemí, vyližte si prdel“. Pro mě je to kult.

Senna (2010)

Není to nejlepší film ani dokument, ale jde mi z něj mráz po zádech, formuli 1 sleduji už asi 13 let od roku 99, a jsem rád, že jsem mohl vidět doposud nikdy neviděné záběry. SENNA byl pro brazilce ztělesnění boha. Když senna vyhrál poprvé velkou cenu Brazílie, ty záběry – to bylo něco neuvěřitelného. Za emoce a zážitky dávám jasných 5.

Chuck (2007) (seriál)

Můj nejlepší seriál, na tom nic nezmění ani ten konec, který snad nikdy nerozdýcham, pokud nebude ještě nějaké dovysvětlení, ale jinak opravdu neskutečné, skvěle vybrané osazenstvo do svých rolí, hlavní zápletka CHUCK AND SARAH, dále drsňák CASEY, můj nejoblíbenější MORGAN a to co předvádělí JEFFSTER, když jsem ji viděl spolu, tak jsem se smál snad pokaždý. Tento seriál mi přirostl k srdci jako žádný jiný. Budeš mi chybět CHUCKU…..