Bláznivá olympiáda (2005)

Oni se hledali, až se našli. Johny Knoxville jako mentálně postižený, jak výstižné. Za Katherine Heigl 1 hvězdu navíc. Já ji mám rád.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Originál v USA? 1 hvězdička. Kopie u nás? odpad! Mistři z televize, nemusíte kopírovat všechno, co se natáčí v USA....

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Člověk se tomu někdy zasměje, ale opakovaný vtip, není vtipem. Jedinou hvězdičku dávám za velice pohlednou moderátorku Jill Wagner.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Pokračování trapárny. Opravdu nechápu, jak tomuhle někdo může dát 5 hvězdiček????!!!!

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Jediný štěstí pro mě je, že v neděli večer chodím pískat hokej, protože poslouchat Mareše a ty jeho kecy....normálně k zblití. Nezlobte se na mě.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Sice to není asi ten nejzábavnější seriál na světě, ale svojí kvalitu určitě má. Obdivuji FRANKA a CAROL, protože zvládnout uhlídat 6 amerických spratků není vůbec žádná sranda, a k tomu ještě "vyšinutý" Cody, pro mě nejzábavnější postava.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Pánové z Novy, jestli se chcete vyrovnat zahraničnímu seriálu Tak jde čas, tak s tímto paskvilem máte dobře nakročeno. Tohle opravdu ne! Ještě k tomu v hlavní vysílací čas, když lidi přijdou z práce.

Insomnie (2002)

Na 5 hvězdiček to není, ale spolehlivý 4 dám velice rád. Výborní Al Pacino a Hilary Swank, skvělá hudba, jako to u těchto filmů bývá pravidlem, jen maličká škoda, že tam nebylo ukázáno více té nádherné přírody.

Columbo (1971) (seriál)

Moje nejoblíbenější detektivka. Tomuto pánovi není radno stavit se do cesty. Proti jeho metodám nemáte ani sebemenší šanci na úspěch. Nejoblíbenější postava seriálu. Paní COLUMBOVÁ. Kdo viděl, pochopí :D

M*A*S*H (1972) (seriál)

KULT VŠECH KULTŮ! Jak uděláte z válečného seriálu, komediální? Jednoduše. Ono stačí když za velitele HENRYHO BLAKE nemocnici řídí desátník RADAR O´ REILLY. Ale největší grády tomu dává stejně HAWKEY s TRAPPEREM proti FRANKU BARNSOVI + majoru MARGARET HOULIHANOVÉ. Dále otec MULCAHY a blázen KRINGER. Seriál jsem viděl asi 10x a směju se tomu stejně, jako když jsem to viděl poprvé.