Věc (1982)

Tak toto je můj TOP horror. Atmosféra je parádní a navíc jsem se konečně u hororu bál(dnes je to jen samá lekačka a řežničina). A navíc Ennio Morricone? Co víc si přát.

Mrtví jako já (2009)

Proč, proč, proč? Kouzelný seriál, který mě ani vteřinu nenudil, je zakončen tímto? Suchý humor se změnil v trapný. Dokonce vyměnili jedno z hereckých obsazení(místo sympatické, krásné herečky dali nesympatickou, nehezkou a navíc změnili její povahu z naivní, ale chytré blondýnky z dobrým srdcem v totálně blbou, vypatlanou krávu?). Jednu hvězdu dávám za lístečkovou scénu na konci, jinak je to čistý odpad!

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

K tomuto seriálu jsem se dostal jen díky lásce k Dead Like Me. Společný mají jen morbidní humor. Od začátku mi vadila jedna věc a to, že seriál vypadá skoro jako snová sekvence(leč je točen v normálním prostředí, vypadá jako pohádka). Neumím to přesně popsat, ale toto dílko viděl, ví o čem mluvím. I přes to jsem se při sledování bavil a bylo mi i líto, že neprokračuje třetí řadou.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Community v mém okolí nikdo nezná. Opravdu vůbec nikdo. Je to škoda, protože některé díly se mi zdály skoro až revoluční. První dvě řady mě bavily královsky, v té druhé přišli autoři s nápadem parodovat jiné filmy/seriály(to mi přijde u počinu tohoto tipu nové, neokoukané). Bohužel třetí řada výrazně ztrácí dech. I přes to zatím nechávám 5 hvězd s nadějí, že se seriál z mizérie vyhrabe 4. řadou(jsem naivní, já vím).

Puberťáci (2011) (seriál) odpad!

Amíci táhněte do pr. s těmi remaky. Srovnávat kvalitu s UK verzí nemá cenu, protože tohle je vykrádačka, co nesahá té anglické ani po kotníky. Zrovna jsem zaslechl, že dělají remake výborného Sherlocka. Na to můžu povědět jen jedno. Are you fucking kidding me?!

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

No to je šílenost. Nahnat bandu nafoukaných, tupých a k životu nepoužitelných krav(což vyplývá z rozhovorů a jejich chování) na jednu kopu, pak vybrat zaručeně ty nehnusnější, protože je porota složená z ženských a gayů(ne nejsem homofob). Budoucnost těchto slečen: modeling, porno, prostituce, smrt vyhladovením následkem naprosté nešikovnosti a tuposti. Nahnat je všechny do kravína, nebo k lopatě aby zažily skutečný život a skutečné problémy. A ještě abych nezapomněl! Možná je to náhoda, ale zaujalo mě, jak je skupinka krásně etnicky sladěna půl napůl. Opravdu náhoda?(ne nejsem rasista)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Och jak já to miloval. Pak přišla čtvrtá řada a všechno bylo pryč:( První tři řady jsou to nejlepší, co jsem na poli sitcomu kdy viděl. Od čtvrté řady šla kvalita dolů takovým způsobem, že jsem nevěřícně kroutil hlavou. Nicméně jsem z nostalgie vydržel až do sedmé serie, ale pak už to bylo na mě moc. Nezbývá než doufat, že autoři dostanou rozum a co nejrychleji to utnou.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Vampire Diares nejsou vůbec špatné a srovnávat je s Twilight ságou není zrovna fér. Seriál se pomalu rozjíždí a prvních 10 dílů spíš připomíná Beverly Hills 90210(musel jsem skipovat). Poté však seriál nabere skvělé tempo, které vydrží i celou druhou řadu. Třetí serie je bohužel hodně překombinovaná, uplakaná a upovídaná a celkově docela nudná. Doufám, že se autoři ve čtvrté serii vydají jinou cestou. PS. Ti co seriál neviděli a dali odpad jen ze zaujatosti vůči Twilight, dejte si pořádnou facku.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Trapné dialogy, podivně pitvořící se xichty, ještě trapnější situace. Proboha my jsme v mládí měli Toma a Jerryho, tak co to s těmi dětmi dnes je?