Kazišuci (2018)

Od tohodle jsem čekal mnohem víc. Všechny vtipnější scénky jsou již v traileru, zbytečné už chodit na film. Tedy pokud se nevyžívate v sahodlouhých a nudných dialozích.

Interview (2014)

Tenhle film se opravdu neměl dostat do kin a na veřejnost vůbec. Seth Rogen opět nezklamal a jak je u něj zvykem, vtipný situace se u něho zakládají pouze na trapnosti. 25%

Mládeži nepřístupno (2013)

Stupidní, zvrácený, úchylný film, který už hraničí asi se vším co ještě nebylo prolomeno. Mládeži by to mělo být opravdu nepřístupno. Ale je se bavil, i přes to všechno to je docela vtipný.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Jednim slovem: Paráda. Tomuhle filmu nechybělo absolutně nic. Někdy je prostě dobrý, když režisér je zároveň hlavní postava. To Ben Stiller dokázal už u Zoolandera a povedlo se mu to i nyní . Výborná kamera, chvílema to připomínalo až zeměpisný dokument. To vše doplněno o efekty, které prostě dokaží zaujmout jako sms vyrytá do skály, deník psaný na oblohu nebo grotesktní kontola na letišti viděná přes rentgen. Stoprocentně 100%

Alarm (2009)

No tak jestli koukal na tenhle minifilm i on, tak bych byl taky takhle znuděný. 20% za hezkou grafiku.

Temný rytíř (2008)

O trochu lepší než první díl, ale 4 hvězdy s odřenýma ušima. 70%

Ďábel (2010)

Parádní horor, semtam lekačka, ale vcelku docela nenásilný. Děj se odehrává pouze ve výtahu, takže kdo je fanoušek telefonní budky, tohle by se mohlo zalíbit. Na konci jsem byl napnutej jak kšandy po navštěvě McDonalda , závěr (jak je zvykem u tohoto žánru) trochu překvapí.90%

Hunger Games (2012)

První film který mě rozplakal - až tak sem se bál, že ten film nikdy neskončí. Neskutečně roztáhlý příběh na 137 minut, kdy se většinu času ukoušete i nehty na nohou. První hodina zbytečně roztahaná, "hra" začíná až v půlce. V druhé půlce se tam pár teenagerů honí jak lovná zvěř a zabíjejí se navzájem. Když to přeženu, tak dohromady 15 minut akce. Slabých 30%.

Vyměřený čas (2011)

Film, který nadchne nápadem. V celém filmu se neobjeví peníze, jen fosforeskující čas na předloktí, který slouží jako platidlo i jako doba po kterou zůstaneme naživu. Výborně zpracovaný do detailů, kdy u telefonní budky nenajdeme díru na vhození mincí, ale pouze skenery. Neplatí se korunama (dolarama), ale za hovor si účtujou minutu. Za kafe 3 minuty. Za auto 59 let... Hezkých 75%.