Buchty a klobásy (2016)

Čo som to práve videl , ešte stále to nedokážem vstrebať. Časť mozgu, na ktorom je uložená spomienka na tento film bola po zahliadnutí ihneď zablokovaná a tipujem že bude prístupná až na smrteľnej posteli alebo po objavení nejakej skrytej pravdy v tibetskom kláštore(hodnotenie filmu čakajte cca tak za 40 - 50 rokov).

Orphan (2009)

Psychologický horor inšpirovaný oidipovským komplexom vzťahujúcim sa na adoptívneho otca, ktorým trpí Esther. Esther má tak tiež vzácnu hormonálnu chorobu vďaka ktorej vyzerá ako pred adolescenciou. Horor sa zo začiatku tvári nevinne no postupom času naberá na obrátkach a do deju sa dostáva viac a viac intríg, nečakaných udalostí spustených práve adoptovanou Esther. Snímok nie je určený pre ľudí, ktorí si chcú pozrieť nejaký bezduchý krvák, pri tomto filme treba naozaj dávať pozor a všímať si prebiehajúcej psychologickej hry práve spomínanej Esther.

Immortalitas (2012) odpad!

Erik Bošnák nemôže mať žiadnu sebakritiku, keď dopustil aby sa tento snímok dostal do éteru pod jeho menom. Nesmierne slabé aj na amatérsky film...

Svět Vikingů (2003) (seriál)

Zaujímavý dokument, jeden z mala ktorý hovorí nie len o výbojnosti Vikingov ale tak tiež o ich loďstvu, ekonomike, kultúre a vývoji. Pomocou dobrovoľníkov a odborníkov, ktorí majú tú ochotu a pevné nervy simulovať stavbu stredovekých vikingských lodí, ponúkol tento dokument informácie, ktoré väčšina dokumentov ponúknuť nemôže.

Zombie Town: Soumrak mrtvých (2007)

Mal som chuť pozrieť si nejaký banálny, nízko rozpočtový horor s absurdným humorom a môžem pokojne vyhlásiť že Zombie Town je jeden z tých snímkov. Kľudne ma odsudzujte ale mne sa toto treťotriedne hororové klišé páčilo a už dávno som sa tak dobre nenasmial.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Pamätám si na jeden výrok Zdeněky Troška že svojim záporným postavám dáva mená kritikov, ktorí negatívne hodnotia jeho filmy. Číže Zdenku, máš čo robiť.

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Budem zvracať dúhu. Rád by som vedel na čom fičali scenáristi tohto seriálu. Lebo niečo tak sentimentálne sladké ako túto vymývačku mozgov nenájdete v žiadnej inej dimenzii. Dej najskôr opisuje skupinu ľudí žijúcich v hlave narkomana fičiaceho na LSD.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Strašné nudný seriál, na to že je to dráma tak tam tá dráma nejako chýba, vo väčšine častiach nie sú ani zápletky. Pozerať sa na všedný život zdravotného personálu počas totalitného režimu je asi tak zábavne ako celo týždenný kurz štrikovania pre zápasníka mma.

Top Gear (1978) (pořad)

Program ktorí pritiahne k televízii nie len milovníkov aut , kvôli veľmi zaujímavému a vtipnému moderátorskému triu, z ktorého je každý moderátor svojrázna osobnosť je tento program nie len vzdelávací ale hlavne komediálny, čím sa stáva výnimočným oproti ostatným auto magazínom a svojimi top gear špeciálmi si určíte získa svojich fanúšikov.

Stmívání (2008)

Celé zle, príbeh o pseudo upíroch ktorí dokážu lietať a behať nadzvukovou rýchlosťou. Keby že odo mňa niekto chce tajné informácie po štyroch hodinách tohto by som mu povedal všetko a hneď potom by som spáchal rituálnu samovraždu s ohňostrojom a s Gruzínskou ľudovou hudbou ako podmaz.