Dedication (2007)

normalne za ctyri ale ta mandy moore. sakra mam pro ni nejakou slabost a navic v tomhle filmu vypada abnormalne skvele. edit: no spis je to na 4*. sorry mandy

Poslední polibek (2006)

Normálně tak lepší tři ale za nehorazně hot Rachel Bilson bude i ta čtvrtá. Slušná podívaná ale Garden state bylo lepší

Dějiny násilí (2005)

Zajimavy to bylo, ale na pet urcite ne. Viggo se timto filmem u me konecne zbavil nalepky toho co hral Aragorna a v novym cronenbergovi se rovnou katapultoval mezi my nejoblibenejsi herce

Východní přísliby (2007)

Viggo je excelentni ale hlavni hvezda toho filmu pro me byl Armin Mueller-Stahl, jeho boss ruske mafie nemel chybu. Jedna * dole jenom za ponekud divnej konec a ve vysledku naprosto zbytecna pointa s Viggem(policajta z neho fakt delat nemusel kdyz to nakonec vlastne ani nebylo potreba, film by se bez toho dle me obesel)

Divoké vlny (2007)

Super optimisticka odlehcena letni zabava a pro me lepsi jak Ratatouille a tudiz asi i nejlepsi animak roku

Americký gangster (2007)

Nej gangsterka od dob Kmotra!!!! Vynikajici Denzel v nejlepsim filmu Ridleyho Scotta za poslednich par let a dost mozna i nejlepsi film roku