• Thriller

Noční můra v Elm Street (2010)

Michael Bay by měl hodit bobek na produkci kultovních děl, jako jsou Noční můry neb Pátek třináctého, a raději se věnovat filmům kde americká vlajka ,zažehnání války a sladce usmívájící se děti jsou nedílnou součástí popcornové zábavy.Pro mě to mělo stejný efekt ,jako by měl Jason masku některého z řízků Teletubies.

Nebesa smrti (2010)

Kéž by to letadlo pilotoval John Travolta osobně,alespoň něčemu bych pak věřil,protože herecký um hlavních představitelů mě přesvědčil leda o tom, že i má desetiletá dcera při sledování tohoto počinu, usnula s ůsměvem na rtech.Jedna hvězda zcela oprávněně.

Frozen (2010)

Seděli a seděli až si vyseděli vlka,oni na vlka,vlk na ně.Ani deset svařáků a pět grogů by mě nepřesvědčilo milovat zimu.

Kruh 2 (2005)

Jednu hvězdu a to ještě za jeleny.Mám rád Animal planet.....

F (2010)

Rozpomenul jsem se na své školní léta, a věřte nebo ne, taktéž mě pohltila touha uchopit páčidlo a srovnat skóré z mládí.A pak že je ve škole nuda,jak by řekl náš učitel národů"Škola hrou".

Saw 3D (2010)

A zcela jistě bude následovat SAW 8,SAW9..10...11...12...13.....Není lepší zkouknout Traces of Dead,jsou tam také velice rafinované způsoby jak přijít o život.

Stmívání (2008)

Dotaz : " Je mě 16 mám poruchu příjmu potravy,vadí mě slunce,nebuší srdce a mám nezdolnou chuť pít krev.....nejsem upír"? Odpoveď :"Povězte mě kde se nacházíte a vyčkejte prosím do mého příjezdu,protože takového debila musím fakt vidět"!! How,domluvil jsem.

Karanténa (2008)

REC je REC a basta...tak a teď jdu nasrat Zdenka Milera a přemaluju mu Krtečka.

Mrtvý sníh (2009)

Tak trochu gore srandy ze severu.Drůbky lítají vzduchem,náckové se probouzejí ze zimního spánku a plení hřebeny hor.Jo bavil jsem se královsky.

Bratr (1997)

Syrovost,všudepřítomná špína a násilí,hudební doprovod skupiny Nautilus a jejich Křídla,to vše činí z tohoto filmu nevšední pohled do životních etap mladého muže,kterému nejsou lhostejné osudy lidí jež jej obklopují..."Gorod,gorod to strašna sila,čim on bolše tim on silně..."