• Thriller

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

ODPAD,jako prase.Nejsem milovníkem telenovel a nikdy nebudu.Tohle přeslazené lejno jako od cukráře a ke všemu ještě na Nově,to je na mou hladinu cukru příliš velké sousto.Je mě srdečně jedno komu se to líbí či nelíbí,ale rozhodně nejsem jeden z těch gurmánů,který si na tak velkou kupu sraček vezme lžičku na dezert a s chutí pozře každé sousto jež nám stanice Nova naservíruje.Je pravda že kam vlezete tam se o téhle pitomosti lidi baví.Onehdá se v jednom nejmenovaném obchodním domě dvě příznivkyně pustili do tak živé diskuze,že nějak přehlédli fakt že k mrazáku se chci dostat taktéž a mě se v tu chvili zmocnila obrovská touha tyto nešťastnice přejet či poplácat přes jejich zádíčka zmraženým filátkem.Souhrnem lze pouze dodat že :"Na zřídnutí stolice dobrá to věc velice"

Paranormal Activity 2 (2010)

Bla,bla bla....tma...cink..bla,bla...baf....lek....konec filmu,titulky.Možná kdybych si na stole nasekal lopatou na sníh metrovou lajnu koksu, a rypáčkem to sfrkl na jeden zátah,tak až bych se obrátil chlupem dovnitř,tak možná pak bych docílil nějakého emočního zážitku.Ale v tomto případě je lepší pozorovat jak zasychá nátěr barvy na zdi.

Predátoři (2010)

Nebavilo mě to, a bavit by mě to mohlo jen tehdy pokud by se ti hajzlové řezali u mě v obýváku,ale k tomu by musel ještě sekundovat Arnold osobně.

Čtvrtý druh (2009)

Harrymu vzala sova kramle a amíci točí jak o život.Až mimoni unesou někoho z našich lesů,luk a hájů to bude teprve prda.PS: Za tři kilča na hoďku vám vyšlapu něco hezkého třeba do vojtěšky za chalupou.

Vraždící buldozer (2009) odpad!

Bořek Stavitel by si měl lépe hlídat svůj stavební arsenál.Co bude následovat příště Vraždící míchačka,Bezohledné lopaty,Krvavé kolečko?Rejža si zřejmě pozapoměl vzít svou pravidelnou dávku léků,protože tohle jsem nepobral,a nepobral bych to ani kdybych měl ty hlavy dvě.Ultra mega hnus!!!

Bratr 2 (2000)

Tenhle film vás jednoduše přejede jak UAZ, a stopy kol budete mít na sobě ještě hodně dlouho.Ve spojení s hudbou od Zemfiry,Bi-2 nebo Smyslovye Gallyutsinatsii-Vechno Molodoj si řádcky užijete trip dvou bratrů za svou mstou.

Soumrak mrtvých (2004)

Mlátit zombi barmana tágama na kulábr za melodie Don´t stop me now od Queen,.....to je přesně to co lahodí jak oku tak uchu.Je to skvělá jízda plná černého humoru a absurdních situací, jež nemohu ohodnotit jinak nežli plným počtem.

Touha po pomstě (2010)

Jaká by byla vaše adekvátní msta za smrt nejbližšího?Krájeli,bodali a řezali by jste taktéže.Pro mě hodně syrová realita s níž se skor denně potkáváme se šokujícím závěrem.Rozhodně to není něco co by jste si s chutí pustili ke štědrovečerní večeři.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Kdyby se řežba se sekačkou na trávu a zombíky šoupla jako reklama pro Mountfield,bylo by povinností každého fanouška si sekačku zakoupit pro případ že by se vám ve sklepních prostorách něco odporného rozkládalo.Kupa bizardností a humoru ostrého jak břitva,hektolitry krve, to je přesně to co mám rád a po čem bych se mohl utlouct.

Pátek třináctého (2009)

Jasone,Jasone ty jsi mě zklamal!Tahat si k sobě do brlohu přeživší děvčátka co mu připomínají mrtvou maminku.To jsi mě nezklamal to už si mě řádsky nasral!Sejmi Baye a budeme si kvit.