Znamení (2002)

Normálně bych podobný film brala jako celkem podprůměrné sci-fi, s pár debilními momenty, které ale nijak neurazí. Co to ale úplně zabilo, byly ty rádoby hluboké náboženské myšlenky.

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Jediná telenovela, kterou jsem sledovala. Sice ne pravidelně, ale občas jsem se podívala. Důvod, proč mi nevadila, byl ten, že není myšlená tolik vážně a sama tento žánr spíš paroduje. A tak ji musíte při sledování brát, s nadhledem. Jinak byste tento zážitek nemuseli rozdýchat.

Akta X (1993) (seriál)

Bohužel se moje hodnocení týká pouze prních sérií, pak šla kvalita výrazně dolu a seriál jsem nakonec přestala sledovat. A taky přiznávám, jedna z hvězdiček je za Duchovnyho :-)

Osvícení (1997) (TV film)

Sice to není Kubrick, ale zase tu najdeme o mnoho víc hororových prvků. A o to v hororu jde, ne?

Addamsova rodina 2 (1993)

Jeden z mála filmů, u kterého pokračování dosahuje kvalit prvního dílu.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Jediný film, u kterého jsem se bála od začátku do konce. Z části to ale asi bylo tím, že mi, když jsem ho viděla poprvé, bylo deset.

Spalovač mrtvol (1968)

Kniha mě zklamala, film byl proto příjemné překvapení.

Šmoulové (1981) (seriál)

Jeden z oblíbených animáků mých dětských let. Stejně jako na všechny ostatní, mám strach se na něj podívat teď v dospělosti, abych si nezkazila vzpomínky.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Moc nechápu, proč má tento film nejvyšší hodnocení. Ne že by se mi nelíbil, vážně myslím, že není špatný. Ale nejlepší? Nemůžu si pomoct, za mě je to tentokrát průměr.