Don Jon (2013)

Tenhle film je pro někoho nutnost vidět pro někoho jenom hloupost bez myšlenky. Dlouho jsem se těšil, očekávání nezklamal ale vlastní děj byl takový nějaký zbytečný :)

U Konce světa (2013)

to je taková konina až mě to překvapivě bavilo od začátku do konce. Film je o bandě chlapíků kteří si nechtěně jeli obnovit mládenecké vzpomínky a místo toho jsou vrženi do alkohoického pivního extempóre spojeného s "bitvou! o zemi s mimozemšťany

Světová válka Z (2013)

Pro mě nejlepší a nejpromyšlenější zombie film , film se nezabývá jenom střílením a ničením a sekáním a kousáním ...... Má to i nějakou příběhovou linii, která se paradoxně netočí jenom kolem rodiny a přátel ale jde o detektivní práci o záchranu světa.

Plán útěku (2013)

asi si to zaslouží moje hodnocení, je to zase klasický návrat k akčňákům z dětství, směle do toho

Jen Bůh odpouští (2013)

psychodrama v thajsku, policajt co zločin trestá katanou a rozmazlený a zvrácený synek-bratr-zabiják , podobný náboj jako drive ale jeho kvality to nemá

Elysium (2013)

vlastně celkem drahá sci-fi klasika bez lepšího nápadu

Melancholie (2011)

Film je vlastně umělecký založená nuda, bez smyslu a vlastně i nápadu. A když už to má mít apokalyptické téma tak v tomto ohledu je to odfláknuté. Snad jediný pozitivní okamžik je Diane co se opaluje nahá za svitu měsíce.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Dalo se na to kouknout, ale v čase celého filmu mi něco chybělo, nápad v pořádku, herci v pořádku, akčnost taky ok ale spíš ke konci ale prostě jsem se nemohl zbavit silného béčkového nádechu

Nespoutaný Django (2012)

dost dobrý, tarantino tady fakt ukázal um. Takhle zpracovaný vestern fakt ještě nikdy nikdo neviděl. Hlavní postavy jsou opravdu vymazlené a jejich charaktery to samé. Občasná pseudobrutalita :) je ndocela lol.

Dredd (2012)

tak pecka , trošku komixového šmrcnu DREDD drsňák