Krásno (2014)

Váhám jestli se mi to líbí nebo ne. Téma není ani trochu vtipné, ale dobrá, vezmu to tak jak to vidím a musím říct, že jsem se párkrát i docela zasmála. Sokolovy komentáře jsou celkem vtipné a nemůžu říct, že by mi vadilo jejich zasazení do děje. Naopak. Konec se mi ale nelíbil, ten mi přijde tragicky humorný, což jsem nečekala, ale jinak dobrý. Není to nic nadprůměrného ani podprůměrného. Člověka to neurazí, ani vyloženě nepotěší. Je to taková oddechovka na zabití času, ale celovečerní film bych v tom tedy ani náhodou neviděla. Víckrát si to asi nepustím, ale když o to ještě někdy někde zakopnu, nebude mi to vadit.

Black Books (2000) (seriál)

Viděno znovu po x-letech a v příšerném rozlišení, ale pořád je to jeden z nejvtipnějších seriálů vůbec. Miluju britský humor a tady je ho tolik, že moje srdíčko plesá nadšením.

Malá farma (2010) (pořad)

Postupem času pořad ztrácí smysl. Ne, že by ho tedy od začátku měl. V podstatě se vše víceméně opakuje pořád dokola s tím rozdílem, že se vyměnily figurky na farmě. Přijde mi to hloupé. Ale na druhou stranu věřím, že je lákavé bydlet někde zadarmo, tedy s povinností starání se se o zvířata a o dům, ale s platem, který není nejnižší. A když přijdou účty za energie, zvířata, sazenice, veterináře, atd., atd., tak naběhne TV a otevře peněženku. Pěkně to někdo vymyslel.

Kouzelné bylinky (2014) (pořad)

Je to zajímavé, ale poněkud nudné, řekla moje babička a já mocně přikyvuji.

Herbář (2013) (pořad)

Zapínala jsem to s tím, že kouknu na díl, možná dva a tím skončím. Nakonec jsem to všechno sjela v jednom dni a jsem ráda, že jsem to udělala. Pořadů o bylinkách je několik, ale tenhle je jiný. Je to hravý, veselý, takový nevinný nebo jak to říct. Z obou hereček sálá pohoda a klid a to by u bylinek mělo být. A člověk se u toho naučí spoustu návodů a receptů z přírody. Jen škoda, že to bylo jen na 11 dílů.

Pošli to dál (2000)

Moc nechápu ostatní komentáře. Tohle dílo si zaslouží mnohem větší hodnocení než má. Jeden malý kluk má nápad a ten se šíří a pomáhá lidem. Mění jejich životy, myšlení a vztah k lidem okolo nás, změnit svět okolo nás. Milý nevinný nápad malého kluka. Jasně, v praxi by to nejspíš nefungovalo, ale proč to podceňovat? Chtěla jsem dát o jednu hvězdu méně, ale za doják na konci hodnocení zvedám.

Čas probuzení (1990)

Po x letech jsem se k tomuhle filmu dostala a musím říct, že jsem od toho čekala hodně. Vzhledem k obsazení jsem si říkala, že tohle musí být bomba. No a byla. Věděla jsem dopředu o co jde a co mě čeká, takže žádné překvapivé momenty se nekonaly, ale přesto mě to zaujalo snad možná i více než jsem čekala. Nemá cenu podtrhovat výkon De Nira a Williamse, ale troufnu si říct, že bez nich by to byl jen další průměrný film, který by rozhodně nedosáhl tak vysoko.

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad) odpad!

Ještěže jsou kuchaři jako Jamie Oliver, Gordon Ramsey, Ainsley Harriott a další a další, které může náš rádobykuchtík, vykrádat. Ale je tu jeden zásadní rozdíl. Všichni ostatní vaří s láskou, mají pro jídlo cit a je to vidět i v té prezentaci a kultuře vaření. Dokonce i italský čech Emanuele Ridi je oproti němu frajer. Pominu-li to, že Pohlreich, vaří ve vytahaném svetru a teplákách (alespoň to tak vypadá), tak mu to vaření ani trochu nevěřím. Působí to na mě dojmem "nemusí to mít "ksicht", hlavně, že jsem vidět".

13. komnata - 13. komnata Romana Vaňka (2012) (epizoda) odpad!

Nezajímá mě půlhodinové kecání o fleku pod okem. Na Romanu Vaňkovi je spousta jiných a zajímavějších věcí, ale atopický ekzém to fakt není. Mám ráda ten pořad, ale tenhle díl je úplně o ničem. Ne, pardon, je o fleku.

RedNews (2012) (pořad) odpad!

Tak nějak nechápu smysl tohohle pořadu. Na zprávy koukáme všichni, ale fakt je nutné u toho sledovat pipiny, jejichž jediná práce je se postupně svlékat až na sobě nemají vůbec nic? Nehledě na to, že ony slečny, v čele s porno "davajkou" už od pohledu nevypadají moc sečtěle a chytře a klidně se vsadím, že z 90% vůbec nerozumí tomu, co čtou. Ale možná je to tím, že nejsem chlap a tudíž dokážu vnímat víc než jen dvě boule a bobra.