Templář (2011)

Ironclad je velice dobře zpracovanej krvavej masakr ze 13. století přesně pro takový mentálně narušený psychopaty jako jsem já! To byste se divili, co všechno a s jakou přesností se dá useknout s pěknou dvoumetrovou sekyrkou. Pro mě takovej Kill Bill v historický formě!

Jana Eyrová (2011)

Dlouho jsem se tomuhle "velkofilmu" vyhejbal. Nuže, dobře jsem udělal. To jen tak na začátek a vlastně i na konec, vždyť nikdo nemá rád dlouhý komentáře o ničem! (To jsem měl bejt jako na konci nějak dojatej nebo něco? Po 115ti minutách nepředstavitelný nudy? Omlouvám se všem zdejším intošům, ale tohle není absolutně šálek mého ovocného čaje)

Nezvratný osud 5 (2011)

Mám rád špatný konce. Špatnej konec totiž dělá film dobrým filmem! Od začátku pátýho kousku Final Destination jsem byl proto zvědavej, jak na konci ten kluk s velkýma očima od Dagostů zkápne! A byl jsem mile překvapen! Na čtvrtou hvězdičku to ale pořád o chlup není. Most na začátku a zmiňovanej konec stál sice za to, ale to je tak všechno...

Lovci hlav (2011)

Roger je fakt slizák jak má bejt. On dokonce vypadá skoro stejně, jak ten nechutnej borec s audinou co chodil s mojí nejkrásnější spolužačkou ze střední! Kolikrát já jsem si přál narvat mu rulu od toaleťáku do huby a vykoupat ho ve sračkách. No tady jsem si to všechno vynahradil. A oni v tom ti kluci ušatí ze Skandinávie uměj chodit, o tom už jsem se přesvědčil několikrát! Prostě parádní podívaná a výborná ekšn od začátku do konce! 90%

Nákaza (2011)

Mě to prostě a jednoduše připomínalo jen dobrej a výborně obsazenej dokument! Nic víc, nic míň. Slabší 4 alespoň za příběh, za Marion a za pomatenýho Damona - "Přestala reagovat, její srdce se zastavilo a naneštěstí zemřelal!" "Dobře a můžu s ní mluvit?"

Warrior (2011)

S takovým napětím a očekáváním jsem naposled sledoval na základní škole porno! Druhá polovina filmu je prostě neuvěřitelná! Jednou chci být taky tak drsnej jako Otužilej Tom! Myslím, že cestu za Oscarem má tenhle borec vydlážděnou...

Vyměřený čas (2011)

Nebylo to dokonalý, to rozhodně ne! Ale někdy i relativně málo stačí k naprostý spokojenosti..bitches!!

Góóól! III. (2009)

Tak teď nevím, jestli si ze mě scénáristi tohohle filmu dělaj prdel nebo za to může sprasenej českej dabing, ale samostatné pokutové penalty se zahrávají v jakým sportu prosím pěkně?! Každopádně nejde samozřejmě jen o tuhle slovní zhovadilost, film samotnej je amatérismem nejhlubšího zrna. Sám nevím proč nedávám odpad asi k úctě k prvnímu dílu, kterej si takovýhle pokračování nezasloužil...

Odpočítávání (2010)

Tak dobrej film, takovej potenciál a Trinity to celý totálně zprasí! Bože ty její morální kecy mě po celou dobu tak sraly, že si to ani nedovedete představit. Kolikrát jsem si fakt přál, aby na tom mučícím křesle místo Jusufi seděla ona! Asi teda půjdu proti proudu, ale zlatej Samuel, s ním jsem se plně ztotožnil!

Cougars, Inc. (2011)

Ale no taaak, mě to nepřišlo zas tak zlý, jak je tady prezentováno. Je pravda, že většina herců byla absolutně nesympatická, ale příběh ušel. Navíc 80ti minutová stopáž se dá v pohodě vydržet!