Voda pro slony (2011)

Pro pubertální holčičky zamilovaný do Partyzóna, jak psal verbal dobrý. Pro mě utrpení od začátku do konce, tohle fak ne e. A nezachráníl to ani důstojník Hans Landa, bohužel..

X-Men: První třída (2011)

Jedním slovem FAMÓZNÍ!! Podle hodnocení jsem čekal hodně, ale ne tohle. Myslím si, že o filmu už bylo řečeno v komentářích až až, já bych chtěl jen upozornit na to, že vidět všechny předchozý díly je velkou výhodou, ikdyž se to dá přežít, pokod jste nějakej vynechali. Myslím si, že se v tomhle X-menovi vysvětlilo skoro všechno a je opravdu zážitek si na tehle film zajít do kina! Nejilnější scéna byla pro mě bezkonkurenčně Magneto versus ponorka, to jsem byl opravdu na vrcholu blaha!! A vím, že už jsem na to asi starej, ale chci taky nějaký supr mega schopnosti kurva!!

Kazatel (2011)

Na tenhleten film jsem se musel podívat už jen kvůli názvu. Vím, že to s filmem nemá nic společného, ale dřív jsme býval velkým nadšencem mmorpg World of Warcraft a mojí jedinou a nejoblíbenější herní postavou byl samozřejmě Priest!! A musím uznat, že kněz v tomto snímku v podání Paula Bettanyho byl skoro stejně dobrej jako já v dobách největší slávy! Ted už ale k filmu. Je to takovej ten typickej příběh dvou, později třech hrdinů, kteří někoho zachraňují a do toho ještě stihnou vymlátit většinu upírů, kteří se jim postaví do cesty. Ale náhodu to není zase tak hrozný, jak tady všichni prezentovali. Film má tempo a díky délce je to fakt více než koukatelný. 3 velice silný hvězdičky prosím pěkně!!

Lidice (2011)

Strašně silnej film, kterej byl silnější než minimálně 3/4 všech dam v kině! A také já se musím přiznat, že kolikrát i mě pořádně zamrazilo. Škoda jen, že v těch nejsilnějších scénách film neskončil a pořád pokračoval dál. 3x jsem byl přesvědčenej, že už film končí, 3x film pokračoval.

Zkažená mládež (2007)

Co k tomuhle dodat. Ještě nikdy jsem z filmu po závěrečnejch titulkách nebyl tak rozklepanej. Nehodnotím způsob natočení, to má jistě svoje mezírky, ale ten děj. Čím víc se film přibližoval ke konci, tím víc jsem s hrůzou očekával konec samotnej a nepřekvapil mě, bohužel. Na každou svini se holt vaří voda a já osobně bych asi udělal to samé, ikdyž říkám to s rezervou, aby mě ještě nezavřeli.

Jsem číslo čtyři (2011)

Pro děti na základce hodně dobrej film. Nechci nikoho urážet, aby jsme si rozumněli, ale nikdo jinej koho by tenhle film mohl nějak výrazně zaujmout, mě nenapadá. Řekl bych, že jsme měli tu čest s docela nevýraznejma a suchejma protagonistama a film celej je prostě takovej makovej. Ovšem jsou i horší sci-fi snímky. Já dostal přesně to, co jsem v podstatě čekal. Jenom doufám, že nebude pokračování!

Bastardi (2010)

Místy mi to sice připomínalo amaterskej film studenta prvního ročníku FAMU, ale kdo jsem, abych to mohl hodnotit že. Raději přejdu k zápletce, která nebyla vůbec zlá. A potřebuju vyventilovat jednu myšlenku. Jsem rád za to, že ještě okrajově patřím do generace, která zažila fyzické tresty od učitelů jako rány pravítkem, tahání za kotlety, pohlavky a spousu dalších zajímavostí. Je strašná škoda, že se od toho opustilo. Teď to mladej řekne doma a už to řeší inspekce. Já bych tenkrát dostal ještě doma, kdybych s něčím takovým přišel. Je ale pravda, že fyzicky trestat žáky tohohle filmu bych asi nedoporučoval, to by se milí kántoři nemuseli druhej den probudit!!... "Tak já nevím, zahraj třeba, že vyznáváš Ivetě lásku!" "Iveto, hoň mě, hoň mě, hoň mě!"

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Nevěřím ničemu dokud to neuvidím na vlastní oči a ani pak tomu nebudu se stroprocentní jistotou věřit. Ale jedna věc se tomuhle dokumentu povedla - vystrašit starý babky a hloupý školáky. O nic jinýho tady podle mě snad ani nejde. Některý ty kruhy jsou však precizní, to se musí nechat!

Ramona (2010)

K tomuhle tomu filmu jsem se dostal náhodou, když mi jednou ségra půjčila noťas a já mimo jiné narazil i na tohle. Ze začátku jsem si říkal, že tohle jestli dokoukám, nebudu se tak 2 měsíce holit, ale kupodivu jsem tomu přicházel víc a víc na chuť. Strašně milej a upřímnej film, od vyššího hodnocení mě dělí jen to, že je to rodinná komedie a tomuhle žánru já přece v žádném případě neholduji. Ramonu bych jako ségru bral všema deseti a v podstatě i se Selenu Gomez bych to vydržel, pakliže by to byla sestra nevlastní.

Spolubydlící (2011)

Takový ucházející trošičku nudný béčko, kde už při první větě: "Ahoj já jsem Rebeka tvoje nová spolubydlící!" víte, jak to bude všechno až do konce probíhat. Jinak bych to hned neoznačoval jako horor, ale jako takovej normální příběh ze života. Holek jako Rebeka znám ve svým okolí spousty, to jsou prostě klasický holky a ty jejich srandičky no. Musím však na tvrďáka přiznat, že jsem se jednou lekl, proto tři hvězdičky místo dvou!