Drive (2011)

V jednoduchosti je krása! Mluvenej scénář Ryana Goslinga bych se naučil za 3 hodiny čistýho času a zbylejch herců nevyjímaje! Ale o tom to vůbec není. Abych pravdu řekl, čekal jsem trošku něco jinýho, ale tahle zápletka doplněná skvělým soundtreckem mě více než dostala. No a brutalita vražd? To je voda na můj mlýn. Edit: Ten soundtrack je fakt neuvěřitelnej..za 5!

Melancholie (2011)

Konec světa podanej v takový klidný rodinný formě. Ono ale i tohle docela funguje. Kirsten Dunst je ohromujicí a opalovačka u řeky mě po dlouhém rozmýšlení donutila přidat si ji do Top hereček. Musím se ještě zmínit o poslední scéně z "jeskyně", ta byla opravdu epická a nebudu lhát, když řeknu, že jsem se na ni těšil od poloviny filmu! Sečteno podtrženo mám rád sci-fi mám rád Melancholiu.

30 dní dlouhá noc (2007)

Tenhle horor mě bohužel nezaujal tak, jak jsem čekal. Je to taková ta klasická vyvražďovačka, kde z velký skupinky lidí zbyde malá skupinka lidí, která v průběhu filmu postupně vymírá a vymírá a díky obětování se hlavního hrdiny nakonec přežijou ti, o kterejch jste si to celou dobu tak nějak mysleli. Místy velice zdlouhavej a nudnej děj, což fakt nemám rád. Já u toho dokonce v půlce i usnul a to je co říct! Jedna věc však za zmínku stojí a to Danny Huston alias "Big Boss" terroristický upíří organizace, z toho šel fakt respekt, ještě když do toho mluvil tou jejich klingolštinou!

Po životě (2009)

"Tak byla mrtvá nebo ne? A nešlo by to třeba, že půlku filmu byla mrtvá a půlku živá?" To jen tak na úvod ze zdejší diskuze. Já už asi 2 hodiny přemejšlím nad tím, že přesvědčit někoho, že je mrtvej asi fakt není sranda, proto klobouk dolů před Liamem Neesonem. Každopádně by se sem asi hodila známá fráze - doma to nezkoušejte! Mysteriózním kouskům přicházím poslední dobou na chuť a tohle se mi jednoduše líbilo. Dávám 79,95487 %

Wrecked (2010)

Film jsem si musel pustit i přes to katastrofální hodnocení tady, protože prostě Brody že! No ten kdo by na začátku filmu usnul a probudil se na konci, měl by z toho daleko lepší zážitek než já! Jako myšlenka není zas tak špatná ale ta dechberoucí nuda a nelogičnost mě zarazila. Měl jsem si já pitomec pustit jen trailer, kde je stejně v podstatě všechno a nemusel jsem promarnit drahocenných 90 minut.

Útok na věžák (2011)

A tak není to zas tak hroznej sci-fi kousek. Máme tu pár rádoby tvrdejch vyhulenců, maníka v kontejneru a dva devítiletý smrady, ze kterejch nechci vědět, co vyroste! Jakožto velkej fanda anglickejch filmů, musím ale říct, že jsem čekal mnohem víc už jen kvůli Nicku Frostovi. Nicméně, odnesl jsem si z filmu ponaučení? Nezabíjet mimozemšťany, zvlášt samice kurde!

Arthur (2011)

Role Russella Branda mám prostě rád! Navíc s vynikající chůvou Helen Mirren tvořili pekelnou dvojku. Víc takhle ujetejch týpků jako je Brand pro všechny!

Kamarád taky rád (2011)

Jako sorry, ale mít kamarádku taky rádku jako je Milča Kunis, tak už mi v životě nechybí vůbec nic!! Nechápu to, ale tenhle kousek mi prostě sednul, asi jsem potřeboval vidět zrovna tohle. Mě tam dokonce nesral ani ten impotent Džastin Camprdlejk. Sakra mě se dokonce líbilo i to jeho zpívání! Až si najdu kamarádku jako je ta Milča, tak slibuju, že ji při tom budu klidně zpívat Bílou orchidej od Evi a Šaška! Fakt! No plně se ztotožňuji s velice obsáhlým a informacemi nabytým komentářem uživatele Devera. "Takto by mal vyzerať život."

Zkažená úča (2011)

Strašná pohodovka, na kterou se rád kouknu i podruhý a potřetí. Cameron tahle role sedla jak facka rozmazlenýmu parchantíkovi. Náhodou ji to pořád sekne a né že né! Humor Jasona Segela alias Marshala Ericksona mi neuvěřitelně imponuje, věřím tomu, že až budu vtipnej jako on, nebudu mít problém sbalit ani svoji 25ti letou profesorku manažerského účetnictví! Víc než tři hvězdičky dát ale nemůžu, ať už kvůli Džastinovi nebo kvůli Džastinovi. Nicméně tenhle kousek vřele doporučuji!

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Jako většina rozumnejch lidí jsem tenhle film bral dopředu s rezervou, ale byl jsem rozhodnut se na něj co nejdříve podívat!! Bál jsem se, že nejlepší a nejvtipnější scénky se naházely do traileru a film samotnej bude nudnej a trapnej, ale kurva nebyl! Byla to paráda, anglickej humor je prostě jedinečnej a já už ani nepamatuju, kdy naposled jsem se takhle u filmu od srdce smál! Strašná pohodovka a novej rozměr Sci-Fi!?