V cizí kůži (2011)

Jen jedna věc. Kdybych měl někdy na klíně Olivii Wilde a ta mi řekla, že můžu dělat všechno co chci a já ji odpálkoval tím, že chci jít domů, přísahám Bohu, že si zlomím obě ruce! To je snad ta jediná kaňka na jinak výborným filmu. Tenhle druh komedií mám prostě rád, nedá se nic dělat. Navíc Reynolds a Bateman si neskutečně sedli a jelikož bych rád vylepšil hodnocení, pač si myslím, že film si to určitě zaslouží, jdu do plnejch. Bohužel se ze mě tím pádem stává úchylák, jak nazývají někteří zdejší rádoby odborníci trosky, kterejm se tenhle kousek líbí!

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Před několika okamžiky jsem dokoukal 20tý tedy poslední díl první série a z toho konce jsem opravdu nadšenej. Posledních asi 8 epizod jsem sledoval ve veškerým volným čase, kterej jsem měl, jelikož to je fakt nářez. Tohle se mi poprvý a naposled stalo před několika lety, kdy jsem s takovou chutí hltal Herousi. Miluju sci-fi a konečně jsem našel seriál, kterej se přibližuje prvním sériím zmiňovanejch Hrdinů. 4 hvězdičky dávám jen za těch pár nepovedenejch dílů na začátku, ty stály fakt za starou bačkoru, to se musí nechat, ale věřím a doufám, že tu pátou přidám co nevidět, až rozkoukám druhou sérii mého v současné době nejoblíbenějšího seriálu! Edit: po třetí sérce přidávám pátou stár, není to dokonalý, ale furt mě to drží!!

Surfařka (2011)

O Bethany Hamilton určitě už každej slyšel, dokonce i já televizní nováckej analfabet se s váma klidně vsadím, že ta holka musela bejt aspoň jednou ve Sportovních novinách v rubrice "Borec nakonec". A oni to ti scénáristi prostě uměj, to se musí nechat. Oni to uměj udělat takový hezký, takový smutný, takový trošičku vlezlý, ale kdo by jim to vyčítal,když je to podle skutečný události! Jakej na to mám názor já? Já se bránil, příběh jsem znal, ale stejně mě to vtáhlo. No a co dodat na závěr? Kdybych byl holka, tak se u toho snad i rozbrečím! Teda víckrát než jenom na konci jako před chvilkou...

Hanna (2011)

Film velice zajímavej, o tom žádná, ale mě to prostě příjde strašně vtipný, když si třináctiletá prdelka hraje na Žána Klóda van Dama. V Kick-ass jsem se tomu ještě smál samozřejmě, tady jsem byl fakt na rozpacích. No hodnotím mírným nadprůměrem, musí se nechat, že jsem se těch 111 minut nenudil!

Den před krizí (2011)

Nebudu tady psát nějaký svoje hluboký myšlenky o celosvětový finanční krizi, to už fakt ne. Jenom chci napsat o tomhle filmu, že se mi líbil, že byl výborně ponurej, skvěle obsazenej a já ho zhlídnul na jeden nádech. Jedna věc pro lidi co dávaj odpad a myslej si, že když napíšou komentář o patnácti řádcích, kterej nemá hlavu ani patu, jak jsou strašně inteligentní a všechno to tady maj na háku. Vy si příště pusťte třeba My z Kačerova nebo něco takovýho, pošuci!

Griffinovi - Griffinovi ve Star Wars (2007) (epizoda)

Tak všichni jsme si už asi všimli, že tvůrci Family Guy maj Star wars více než v oblibě. Já se musím přiznat, že mám v oblibě obojí, takže jsem byl nadšenej! Krásně jsem si připomněl první respektive čtvrtej díl Hvězdnejch válek v Griffiňácký formě! Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale za Dark Stewiho a jeho Dark hovínko jasnejch pět!

Pan Bobr (2011)

Tak jsem si myslel, že tenhle film mi nemůže dát absolutně nic, v podstatě jsem si ho pustil jenom kvůli Melovi a počítal s tím, že tu hoďku a půl nějak překoušu. Opak je však pravdou, občas se stane, že prostě narazíte na průměrnej film, kterej vás však osloví víc než nějakej tříhodinovej katastrofickej velkofilm. Teď k filmu, nenapadá mě nic jinýho než napsat. že mezi bobrem a Melem se dělo něco šílenýho a ať se na mě bobr nezlobí, ale jak jako čekal že to dopadne po tom všem? Perfektní vyústění a mě nezbejvá nic jinýho než dodat, že jediný místo na těle, kde mi bobr nevadí, je Melova ruka!!

Noc je ještě mladá (2011)

Po tomhle filmu jsem akorát tak dostal pořádnou chuť na lajnu koksu nebo co to tam měli..nic jinýho mi to nedalo, takže za mě rozhodně ne!

Osvícení (1980)

Narovinu si řekněme, naší rádoby tvrdou rockerskou řečí, že v tomhle filmu Nicholsonovi "nemálo mrdá"! Precizní horor, se kterým jsem měl však malinkatej problém, kromě Shelley Duvall jsem se nebál ničeho, já se dokonce ani jednou nezalekl, proto "jen" čtyři hvězdičky. Velkolepé ponaučení z filmu jsem si však odnesl - Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne! Kdo jen pracuje a nebaví se, zhloupne!

Captain America: První Avenger (2011)

Mě ty komiksovky prostě bavěj. Pokud jste puntičkáři pustě si nějakou telenovelu, u takovejhle filmů prostě nesmíte koukat napravo nalevo a jen si to s chutí užívat. Hajl Hydra!!