Ďáblův advokát (1997)

Jsou filmy, který i kdyby trvaly 5 hodin, dokážu se na ně dívat jedním dechem nevnímajíc čas kolem. Možná jak už někteří z vás tuší, ANO Ďáblův advokát je jedním z nich! Al Pacino v plné polní a s takovým charizmatem, že mi kolikrát přebíhal mráz po zádech a kdyby jenom po zádech!!

Tintinova dobrodružství (2011)

Abych řekl pravdu, docela mě zaráží tak vysoký hodnocení. Jistě co se týče animace není co vytýkat, ale příběhem mě pan Špílberg nedostal ani omylem! Ty vole dyť už ten samotenej zrzavej Tyntin je nesympatickej jak ta pokladní, co na mě vžýdycky blbě čumí tady u nás v sámošce! No napadá mě jen jedno - Průměr, nic víc, nic míň!

Dům snů (2011)

Pohodová psychárna, které by měli přijít na chuť všichni průměrní filmoví konzumenti. Pakliže si však myslíte, že jste velký filmový kritik s velkým D jako debil, vyhněte se Dream housu širokým obloukem, jelikož komentářů o hovně už je tu víc než dost! Vůbec bych se nebál tenhle kousek přirovnat k filmům jako Identia, Ti druzí nebo Hranice života.

Umělec (2011)

Ty vole, tak já dokoukal do konce němej černobílej 100 minut dlouhej film!! The Artist má jistě svoje kouzlo a pěknej příběh, ale já se i přesto nemůžu zbavit pocitu, že pokud nejsem intelektuál nebo si na něj alespoň nehraju narozdíl od většiny zdejších uživatelů, nemůžu dát víc než 3 hvězdičky!! A tolik nominací na Oskara? Pro mě nepochopitelná věc, Tak jsem asi blbej no!

Kronika (2012)

Ano ano ano, tak konečně zase nějaký nový netuctový sajns fikšn, který mě chytlo!! Nápad s kamerou i to, že hlavním hrdinou byl v podstatě největší záporák mě ze začátku sice sral, ale s koncem filmu plně uspokojoval! Jednotlivý scény tady rozebírat nebudu, jistě se tam našlo pár nudnejch pasáží, ale všechny byly vynahrazeny! Hlavně ten konec byl, jak já říkám, no vlastně mě to teď napadlo MONSTER EPIC!!

Co ty jsi za číslo? (2011)

Děkuji všem dobrým lidem, kteří se podíleli na vzniku týhle smysluplný ptákoviny a já tak mohl vidět svoji dávnou platonickou lásku Anču Farisovou několikrát v průběhu filmu ve spodním prádle a jednou dokonce i nahatou!! Zezadu!! Z filmu už jsem logicky tak nadšenej nebyl, s čímž jsem však počítal. No u nás v dědině se vždycky říkalo, že když to má ráda holka, je to kurva, kdežto kluk je vždycky největší mačo!! A je to kurva pravda!

Přizdis*áči (2011)

Jsem zklamán z toho, že už i v mé oblíbené Velké Británii se točej takovýhle přizdi SRAČKY a to, že je to vyústění nějakýho poblblýho seriálu mě moc nezajímá! Na druhou stranu tenhle film dává totálně neatraktivním, tlustým, hloupým, obyčejným a nadrženým lidem přesně jako jsem já naději sbalit ty nejhezčí holky!! Bomba!!

50/50 (2011)

Ono to na začátku vypadalo, že dostat raka je snad ještě sranda, zvlášť když vám to doktor oznámí způsobem, jako byste chytli rýmu. Nemusíte do práce, máte spoustu volnýho času, chodíte do barů balit holky, prostě taková idilka. Ona to však taková sranda není, jak se o tom přesvědčíme v závěru. Život je holt tvrdej no. Jo a Rogenovi tahle role fakt sedla, jedna z nejlepších v jaký jsem ho kdy viděl.

The Art of Flight (2011)

Je to dobře zpracovaný, doprovázený výborným soundtrackem a občas to snad i pohladí po duši - bože nevěřím, že jsem to napsal. No každopádně já radši na lyže!