Šéfka (2011) (pořad)

Doufám, že se nikdy nesnížím k tomu, abych na čsfd hodnotil československý pořady. K týhle sračce ale musím napsat alespoň komentář, jelikož to, co se tam děje, není normální! Pár dílů jsem viděl jen kvůli ty pěkný blondýnce Báře nebo jak se jmenuje, ale když jsem včera dokoukal závěrečnej díl, nevěděl jsem co si mám myslet, jestli se smát nebo brečet. Ti lidi tam soutěžej o lukrativní flek s platem, o kterým se většině z nás ani nezdá a chovaj se tam s prominutím jak dobytek! Jako 3 díly tam řešit, jestli si můj spolubydlící v noci honil péro, to je fakt k smíchu. Většina těch lidí vypadala a hlavně se chovala, jako by je pustili z psychiatrický léčebny, hlavně ta malá paní učitelka, to byl ranec. Nevěřím tomu, že se ti soutěžící takhle chovaj normálně, museli to bejt nějací najatí herci nebo museli mít tučně zaplaceno, protože se fakt chovali jak naprostí dementní idioti. Nejhorší na tom je, že tohle se prostě průměrnýmu uprděnýmu českýmu a asi aji slovenskýmu divákovi líbí...

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Nejradši bych dal odpad i 5 hvězdiček zároveň.. Tak jsem to alespoň zprůměroval no. Jinak je to geniální hnus, co vám budu povídat! Kámoš co mi to doporučoval, dělá medinu, něco kolem patologie a u tohohle se prej poblil. K dobru mu snad jen to, že prej u toho jedl párek, to se pochopit dá. Takže slabším povahám radím, aby u tohohle filmu nejedly!!

Hon na čarodějnice (2011)

Jste se na to vy jednohvězdičkáři a odpaďáci dívali v ruským Kinoripu, že se vám to nelíbí nebo jak? Moc to nechápu. Neberu to nějak vážně, není to film, ze kterýho nebudu moct 2 měsíce spát a plakáty s Cagem a Perlmanem si nebudu lepit po pokoji, ale bylo to faajn! Vždyť tam nechyběla ani supr akční scéna se starým chatrným dřevěným mostem přes kaňon, tak co chcete víc. Mě osobně hlavně zajímal výkon Roberta Sheehana, kterej perlí v anglickým seriálu Mistfits a ve svý podstatě vlastně ani nezklamal, jen jsem si musel chvilku zvykat na to, že nehraje nesmrtelnýho grázlíka vykonávajícího veřejně prospěšný práce. Film nějak výrazně nenadchl, ale v žádným případě ani neurazil. 4 slabší hvězdičky, hlavně kvůli tomu špatnýmu hodnocení tady, který si podle mě nezaslouží. AMEN!

Miluj mě, prosím (2004)

Konec je fakt elektrizující a takhle propletený a poslepovaný filmy, to já přece můžu, ale přes to všechno jsem měl s filmem docela problém, asi kvůli tomu, že se mi Rose Byrne líbila víc než Diane Kruger, takže jsem asi fandil jí! Když to ale shrnu, tak můžu bejt rád, jelikož na konci zůstala sama, tudíž mám pořád šanci!

Let číslo 93 (2006)

Za 3 měsíce tomu bude už 10 let, co se to stalo, ale mráz po zádech z tohohle filmu půjde vždycky. Pamatuju si, když jsem jako dvanáctiletej školák přišel na začátku školního roku ze školy domů a v televizi zrovna ukazovali, jak hoří jedna z budov WTC, během minuty jsem v přímém přenosu viděl, jak druhý letadlo narazilo do druhý budovy, a pak jak se obě složily k zemi. No nic příjemnýho, pamatuju si to živě do dneška. Tenhle film je opravdu velikou poctou pro všechny z letadla a nejen z něj, na konci jsem měl opravdu co dělat, abych to všechno pobral!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Hrdinové všech předchozích dílů nám dozráli a sešli se v "pětce" a musím uznat, že to byl výbornej tah. Ve svý podstatě je to asi nejlepší díl celý série, i když moc společnýho s předchozíma dílama to bohužel nemá. Říkám bohužel, přestože nejsem žádnej fanatik do aut, závodění a podobně, ale existuje spousta filmů na různý témata, tak proč z Rychle a zběsile dělat akční detektivku. Věřím, že ti prznitelé, kteří předešlejm dílům dávali odpady apod. jenom proto, že nemůžou překousnout to, že si na takový auta stejně jako většina z nás nikdy nevydělaj, tenhle díl uvítají. Ale ať si každej říká, co chce, mě tam trošku víc pěknejch aut, holek a závodů chybělo!

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Náhodou si trojka drží stále velice dobrou laťku. Arnoldovejm vtípkům se pořád směju kolikrát víc než nějaký špičkový komedii - hlavně při úvodní scéně v girls baru s hvězdičkovejma brejličkama jsem padal na zem. Vím, že je těžký držet se za jedničkou a hlavně za dvojkou, ale mě se Vzpoura strojů fakt líbila a nebejt drobnejch mezírek, tak přidám i tu pátou hvězdičku!

Gauneři (1992)

A vítězem se stává "růžový" Steve Buscemi!! Jedna z prvotin Quentina, ne sice tak krvavá, jak jsem čekal, ale i tak je to zážitek!

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Když jsem byl ještě základní školou povinný, koukal jsem na Terminátora dvojku pravidelně. Když jsem ho však nedávno chtěl ohodnotit, říkám si, vždyť já už ani porádně nevím, jak to tam všechno bylo, tudíž jsem s hodnocením počkal a řekl si, že se na film musím v nejbližší době podívat znovu. Dokopal jsem se až dnes a teď nevím co napsat. Terminátor 2 je pro mě prostě a jednoduše nejkultovnější film a nejlepší Sci-Fi, co jsem kdy viděl. Ať si každej říká co chce, ale ta myšlenka s budoucím průběhem našeho světa podaná v týhle podobě, je více než mrazivá a zarážející! Jedním slovem nádhera a třemi číslicemi 100 %!!

Finanční krize (2010)

V tomhle dokumentu se jen potvrzuje to, co si už většina lidí dávno myslí. Amíci to prostě nemaj v hlavě v pořádku, to už mi nikdo nevymluví. Jako dobře, mám možnost si nahrabat pěknej balík doláčů, mám možnost zašukat si za firemní prachy. Kdo by do toho nešel že? Ale nechat to dojít až tak daleko a bejt furt nenažranější a nenažranější, když už vím, že dřív nebo pozdějc se celej tenhle systém zhroutí, to už normální není. A když si vezmu tu druhou stranu, která si půjčovala na baráky atd. Tak snad nejsem úplnej idiot a nepůjčím si tolik, když vím, že to nebudu moct splácet! Jenom se divím, že se neobjevují konspirační teorie o tom, že celá ta krize byla uměle a schválně vyvolaná, jelikož nechat to dojít tak daleko a vykládat, jak je tenhle systém hypoték skvělej a neprůstřelnej, to snad nemůže nikdo myslet vážně. A Barack tomu nakonci nasadil korunu fakt, že jo! Jsem nasranej! Doporučuji se na tenhle dokument nedívat, nebo budete vytočení stejně jako já!!