Let's Dance (2006)

Hrozně stylovej film, ale je to tak na celkem dobrý průměr, nic víc (Když jsem to viděl poprvé, tak jsem myslím i brečel).

Sociální síť (2010)

Perfektní. Vše funguje, jak má. Děj mě naprosto pohltil, jedna hláška za druhou, soundtrack dokonale zapadá, výborné herecké výkony, dramatičnost zde zaplní každou prázdnou skulinu a hlavně jak byl film natočen a podán, prostě skvělé.

Johnny English se vrací (2011)

Ono je těžké, aby utáhnul Rowan Atkinson celých 100 minut a dalo se na to dívat, ale myslím si, že se mu to celkem daří. K tomu mu hodně napomáhá Daniel Kaluuya. Vtipy baví, ale stále se opakují a ke konci už humor strádá, přesto jakž takž se to do průměru vleze. O nějakém kvalitním příběhu tady tento film není.

Smrt přichází v bílém (2003)

Strašně jednoduchý děj, kdy zhruba v půlce mě napadlo, jakou to bude mít pointu, která je mimochodem strašně nezajímavá. Ani vtipná stránka filmu mi nepřišla vtipná, jak některým uživatelům zde. Čekal jsem i víc strachu, ikdyž některé scény nebyly špatné a právě díky ním si film drží alespoň nějakou úroveň.

Mučedníci (2008)

Asi nejodpornější film, který jsem dosud viděl. Jsem rozklepaný (hnusem, který jsem právě zhlédl). Velice dobře natočené brutální drama. Bylo to natočeno až moc dobře, ale plný počet hvězd dát nemůžu, ikdyž sám nevím tak úplně proč. Rozhodně bych toto nepouštěl mladším 18-ti let. 15-tiletým a méně už vůbec ne! :o) <= to je debilní smajlík:/:D

21 gramů (2003) odpad!

Hodně nepřehledný film, který sice na konci pochopíte, ale vůbec nic Vám nedá, nic se nestane. Film akorát navodí nepříjemnou náladu a zbytečně ním ztratíte 2 hodiny. Totálně nadhodnocená blbost.

Turnaj zabijáků (2009)

Jakože úplně největší slátanina. To byla taková blbost, až to bylo dobré. Má to rychlý spád, děj, plno akce (trochu přehnané a totálně nerealistické). Negativum je, že to mohl být opravdu dobrý film, kdyby to nesprznili. Nápad byl, nevyšlo. Tři hvězdy je za to, že mě to opravdu bavilo a dokonce jsem se na to podíval i podruhé.

Okřídlené bytosti (2008) odpad!

Tak za 1) otřesný český dabing (ten Dakotinin smích byl moc:D), ale tak za to film nemůže, jak ho zprzní v ČR. Za 2) příšerné obsazení a tak jsem se těšil na D. Fanning, že ji mám rád, ale v této roli zrovna nevynikla. 3) Dialogy a děj šel jaksi úplně mimo realitu. A nakonec ty psychologické kecy, které vypadaly jako by je vymýšlel člověk, co to taky nemá v hlavě v pořádku. Na konci, když sem měl asi ukápnout slzu, jsem se smál...odpad!

Drive Angry (2011)

Na mě dost podprůměrné efekty, ale možná v 3D verzi vypadají lépe. Jinak celkem dobrý film a velice příjemné obsazení.

Pařba v Bangkoku (2011)

Mám rád vlčí smečku a jsem pro pokračování, ale už s jiným příběhem. Jinak vcelku průměr, ale to se mi zdála i jednička po prvním shlédnutí.