Limit (2010)

Strašně nezajímavě natočený nezajímavý film. V podstatě celý film pořád někdo za někým běhá a nic jiného se neděje.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Původně jsem tomu chtěl dát aspoň hvězdu, ale byla to opravdu pi*ovina. Bavil jsem se prvních 10 minut, to jsem byl je... No potitulková scéna totální demence..odpad.

Neřízená střela (2010)

Příjemný odpočinkový film s dobrými herci, evropským nádechem a žádnými stupidními momenty, avšak jako nějaká super komedie mi to nevyznělo.

Umění zapadnout (2011)

Kousek chyběl k dokonalosti. Film, který prolétl mým životem, zanechal ve mně silné emoce, ale ty se téměř hned vytratily. Každopádně výborná filmařina, skvělé dialogy, prostředí, scénář....

Něco jako komedie (2010)

Předem musím napsat: super a ještě k tomu krásná Emma Roberts. Tak. Něco jako komedie není až tak úplně komedie, ale v hloubce je to drama, které se snaží být komedií a vzniká z toho jakási takási slátanina (romantická! drama/komedie), která ale má něco do sebe. Zacha Galifianakise mám čím dál tím víc radši.

Králova řeč (2010)

Skvělé herecké výkony a pěkný soundtrack. Na to že mě historické filmy nebaví, tak toto celkem ušlo.

Let's Dance 3D (2010)

Myslím, že i ty 2 hvězdy jsou pro Step Up 3D úspěch. Drží si úroveň dvojky. Je sice ještě více kýčovitější, za to se jí aspoň trochu vrátil styl a se zpracováním si dali určitě také více práce. Alyson Stoner je sexy *.

Let's Dance 2 (2008)

Tématicky mi byl příjemnější tento film než 1. díl, ale zpracování bylo o hodně horší. Chyběla tomu nějaká pořádná myšlenka a hlavně zde bylo plno lol momentů a naivních scén (hlavně teda konec). V obsazení se mi líbili Briana Evigan a Adam G. Sevani. Myslím, že hlavní myšlenku street dance tenhle film nevyjádřil ani náhodou.