Duna (2021)

Duna nuda.

Ad Astra (2019) odpad!

Bože, neskutečná nuda. Do tohohle snad dali prachy jenom proto, že tam je Brad Pitt a Jones, bez nich by tenhle brak nespatřil světlo světa.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Častá nuda a zbytečné protahování příběhu. Nevím, co je takový bum na tom.

V cizí kůži (2011)

Náramně jsem se bavil, a to je u komedií přece to hlavní. Jasných 5 hvězd.

Hacker (2015) odpad!

Bože, to byla ale nuda...

Vzpomeň si (2015)

Děj se celou dobu nejeví jako něco extra, zkrátka taková průměrná pomstychtivá cesta za pomstou, což naprosto změní fenomenální konec, který vás oddělá.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

Dechberoucí, emocionální, napínavé, poutavé, ale také hodně frustrující, co se týče děje. O zpracování dokumentu, který je od Netflixu není ani potřeba zdlouhavě psát, protože to je jedním slovem dokonalé. Pokud se ale zaměříme na tento případ dle skutečné události, tak zkrátka nemůžeme mít už nikdy pochyb o tom, že čisté zlo skutečně existuje, a rozhodně nepochází někde z údajného pekla, ale vzniklo mezi námi, a o to víc je děsivé, kolik lidí se na světě najde, co tohle zlo podporují a obdivují.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Ach jo, proč se téměř vždy objeví režisér, co musí první díl jakéhokoli filmu dojebat. Mělo by být trestné takhle diváky okrádat o čas. Dojebat pokračování prvního díla by měl mít právo jen ten stejný režisér. Tečka.