Příchozí (2016)

Celkem zvláštní druh sci-fi. Nápad dobrý, ale do hodnocení 80% to má teda sakra daleko. Hodnotit tento film dle špičkového sci-fi "Interstellar" je naprostý nesmysl.

Srbský film (2010)

Neskutečně zvrhlá prasárna. Dávám hvězdu za hereckou odvahu při hraní hlavní postavy, také za odvahu režiséra a hvězdu za konec při kterém Vám spadne držka.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Neskutečné, jakou nadprůměrnost si drží tenhle seriál. Kdo to v první sérii vzdal po pár dílech, udělal velkou chybu. Seriál je totiž čím dál lepší, a o hereckých výkonech ani nemluvě.

187 - Kód pro vraždu (1997)

Nechápu, co proč tady furt někdo mele, že je konec nevěrohodný. Zoufalí lidé, dělají zoufalé činy, a to je přece dost věrohodný.

Anděl Páně 2 (2016)

Špatná pohádka to jistě není, ale je jednoduše jen pro děti. Kino jsem nevybíral já, takže bych na to normálně nešel. Párkrát jsem se zasmál, a jediný, co mě zklamalo bylo to, že nikdo neokusil to podělaný jablko. Myslím, že by bylo mnohem zajímavější, kdyby se tak stalo. Vždyť už jeho účinky popisoval sám anděl, potom, co spadlo.

Bezva ženská na krku (2016)

Ve stylu americko-romantické komedie v českém podání, proč ne - 75 % určitě.

Smrt ve tmě (2016)

Naprosto zbožňuji, když si někdo dokáže pěkně vyhrát s dějem filmu, který se v podstatě odehrává na jednom místě..........S předvídatelností momentů to bylo tak půl na půl, ale to je jen takový běžný detail - za mě tak 90 %.

Teorie tygra (2016)

Hodně příjemné překvapení tohoto roku. Výborně jsem se bavil, a to jsem myslel, že už nikdo v dnešní době nedokáže natočit skvělou českou komedii. Poklona panu režisérovi a hlavně výbornému hereckému obsazení.

12 opic (1995)

Tenhle typ žánru a děje znám jako svoje ponožky, takže jsem bohužel předpovídal, jak to dopadne. Akorát se mi zde líbil výběr herců a jejich výkony, a konec byl v podstatě takový, jaký měl být. Vyplývá z toho jediné - „Kdokoliv by měl tu moc cestovat časem, osud stejně nikdy nezmění, protože pokud existuje minulost a zároveň budoucnost, nic už se nedá změnit. To, co se stane, se již stalo a naopak.“ A jestli někdo potřebuje více zhlédnutí, aby tenhle film pochopil, zřejmě moc filmů o cestování v čase neviděl.

Repli-Kate (2002)

Vždycky mě zde udivuje tak nízké hodnocení komedií. Nestává se mi často, abych se smál celý film. Skvělé hlášky, skvělé komediální scénky. Dnes už asi většina lidí neví, čemu se smát. Viz. novinka "Deadpool" - zde může mít akorát vysoké hodnocení akce a vizuální efekty, ale ty dětinské vtipy? To jako vážně? Dnešní doba je opravdu nepochopitelná. U komedií by se měl člověk pořádně zasmát, aby nestačil ani řešit scénář či režii, a to je podstatou dobré komedie. Někdy se mi zdá, že to tu hodnotí jen lidé, kteří se v životě už neumějí upřímně zasmát. /////// Zajímavý komentář od: Djkoma