Vzdálené světy (2020) odpad!

Tak tohle bylo ale už opravdu trapný. S tímhle Netflix u mě hodně klesl, a ten konec tomu nasadil vážně korunu - prezentovat Floyda tak, že si šel jen do obchodu koupit potraviny, bylo neskutečný. Kriminálník a feťák, který se snažil nakoupit padělanou bankovkou, je opravdu neviňátko, že? Oprávněně byla zavolána policie, a následně to tedy byl oprávněný zákrok, a kdyby se nevzpírál a nezdrhal, všechno mohlo proběhnout v klidu. Jenže se tak nestalo a policie zkrátka musí počítat s tím, že tito jedinci, co se vzpírají a utíkají, mohou nadělat víc škody než užitku. Věřím, že nebyla v dané situaci jiná možnost, než ho prostě zakleknout, a to že nemohl dýchat, mohla být klidně lež, a já být policajtem, tak mu nevěřím ani slovo, po tom všem, co se předtím odehrálo.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Járo, to není noumááníí...

Joker (2019)

Pro mě pouze průměr, byly tam slabé i silné momenty. Co se týče hereckého výkonu, je tu bohužel ta možnost porovnání - tuhle postavu za mě stále nejlépe zahrál Heath Ledger (Temný rytíř), který pro svou roli doslova zemřel, a to mu bylo tenkrát jen 28 let.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016) odpad!

Ach jo, já se ptám proč... Od prvního dílu to tedy rapidně kleslo. Zaručeně nejslabší díl ze všech. Těžko uvěřit, že i tohle natočil ten samý režisér.

Bohemian Rhapsody (2018)

Neskutečná podívaná. Po dlouhé době jsem konečně odcházel z kina nadšený. Jinak Rami Malek předvedl úžasný výkon, a závěrečný koncert... no neměl jsem slov - slušná dávka emocí.

Venom (2018)

Uvítal bych delší stopáž. Jinak je to takový průměr.

Upgrade (2018)

Jedním slovem - nářez!