Dark (2017) (seriál)

Miluju seriály či filmy o cestování časem. Nemám moc rád němčinu, ale tady mi vůbec nevadila.

Deadpool 2 (2018)

Dal bych 3 hvězdy, jakože takovej klasickej Deadpoolovskej průměr, ale ten konec v závěrečných titulkách mě opravdu pobavil, takže 4.

Rampage Ničitelé (2018)

Takovej solidní průměr, vtipné to bylo, bavil jsem se, a za vizuální efekty musím dát ještě jednu hvězdu navíc, ty byly parádní.

Zmenšování (2017)

Nechápu, jak někdo může dojebat tak skvělej nápad na film. Vážíte-li si svého času, neztrácejte ho tímhle brakem. 20% možná tak za Matta Damona, jakožto dobrého herce. Nic víc.

Tahle země není pro starý (2007)

Na herecké výkony, atmosféru a neustálé napětí nemám slov, nemohl jsem se od toho odtrhnout - famózní. Ale do háje, co to jako mělo být ten konec? Kde je pointa? Člověk stále čeká na nějaké kulervoucí zakončení, a pak tohle? Absolutně jsem nepochopil. Nebo byl snad pointou sadismus, krutost či že zlo vždy zvítězí? Neserte mě, sakra. Film raději hodnotit nebudu.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Tak tohle bohužel nebylo tak dechberoucí. Tady prostě chyběla ta kulervoucí atmosféra, která ve vás vzbudí tu zažranost a prohlubuje jí každým dalším dílem. Na druhou stranu se to dalo ale čekat - 1. série nastavila vysokou laťku. Nemůžu dát tedy ani 4 hvězdy - byl to pouze průměr.

Stroj času (2002)

Příjemný snímek. Čekal jsem to horší, ale dalo se to. Hodně se mi líbilo zpracování scén při samotném cestování časem. Pointa je samozřejmě naprosto jasná - minulost nelze změnit, a tak bychom jí měli nechat jít. Ovšem cestovat časem za účelem poznání by nemuselo být špatné.

Všechno, co chceš (2015)

Moc příjemná bláznivá komedie. Já se skvěle bavil a to mně vždy stačí.

Devátá brána (1999)

Pouze 2 hvězdy za Johnnyho Deppa, ale jinak totální sračka.

Ďáblův advokát (1997)

Po druhém zhlédnutí (po několika letech) a tentokrát v originálním znění, dávám za 5 hvězd. Al Pacino je vtipný, přesvědčivý a děsivý ďábel, zkrátka zrozen pro tuto roli. Jinak co týče děje, jsem rád, že šlo jen o psychologickou stránku věci. Protože kdyby byl Kevin opravdu synem ďábla, nemohlo by to skončit tak, jak to skončilo, že? Právo by se nemělo dělat jako byznys, nemělo by se chodit i přes mrtvoly, ať už jsou lidé ješitní, jak chtějí. Tenhle film je toho skvělou ukázkou.