Vlčí mládě (2011) (seriál)

Konečně něco, co může bavit i druhé pohlaví, a ne furt nějaký ty upíří sračky typu Twilight pro holky. Mysteriozní, akční, humorné, nějaké ty hlášky a nějaká ta romantika tomu vůbec nevadí. Za mě 4* po první sérii.

Děda je lotr (2016)

Ach jo, to je zase zklamání. Čekal jsem nějakou perverzní komedii. Tohle se fakt nepovedlo. Škoda. Efron byl po většinu filmu trapnej. Jedna hvězda za De Nira.

Kronika (2012)

Zajímavý nápad. Co bychom asi tak dělali my, kdybychom získali to, co oni? Nemyslím, že by to bylo jinak. „Velká síla vyžaduje velkou zodpovědnost." (Spider-Man) - a na to většinou lidská povaha není stavěná. Emoce je nejsilnější moc, nad kterou je kontrola téměř nemožná. Kluk dospívající v traumatickém domácím prostředí? Není divu, že se odehrálo to, co se nakonec odehrálo. Tenhle snímek se mi proto líbil. Je založený na skutečnosti chování lidí v dané situaci. Nikdo se nenarodí s předem určeným chováním, to jen vliv rodiny a okolí z něho udělá to, co bude.

Pan Dokonalý (2015)

Tohle mám prostě rád. Sam Rockwell a Anna Kendrick, parádní dvojka. Romantický, akční, vtipný. Zabiják lidí, co si ho najímají pro vraždu jiných? Proč ne. Tahle komedie si zaslouží minimálně 75 %.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Škoda, že tři-čtvrtě filmu byla spíše nuda, protože konec byl povedený.

Fakjů pane učiteli 2 (2015) odpad!

Prvnímu dílu nesahá ani po kotníky. Naprosto zbytečné pokračování.

Velký Gatsby (2013)

Vizuálně to bylo moc pěkné, ale to je tak všechno. Spíš hodně divný. Jediný, co jsem z toho pochopil je to, že se v tom filmu v podstatě jedná o ponaučení týkající se lásky, kterou si za peníze nekoupíš. 1* za tu vizuálnost, 2* za DiCapria. Toť vše.

Čas probuzení (1990)

Jak toto popsat..... Místy to bylo dojemné a člověku skoro ukápla slza, ale nebýt těch herců a jejich výkonů, pravděpodobně by to byl propadák. Je to tak půl na půl - úchvatnost se střídala s nudou. Čekal jsem víc, nemůžu dát víc než 3*.

San Andreas (2015)

Pro mě tohle byla fajnová podívaná. Děj je takový jako běžně ve filmech bývá, a vizuálně je to naprosto v pořádku, triky jsou na úrovni. 4*