O mě se neboj (2022) (seriál)

Manželka pana režiséra bohužel neumí hrát. Pan režisér to možná ví, ale pro klid u domácího krbu ji tvrdošíjně obsazuje. Trpět musí televizní diváci. Škoda.

Černobyl (2019) (seriál)

Seriálová bomba roku, která fascinuje dokonale vykresleným prostředím a především atmosférou. Napsat takhle dobrý scénář podle skutečné události, to je v seriálovém světě věc nevídaná.

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Za hodně peněz hodně muziky. ... Ta muzika je ale komerce jako prase (i když má slušný aranžmá).

Kapitán Exner (2017) (seriál)

V poměrně dlouhé řadě Exnerů, procházejících naší kinematografií, se tenhle zařadil hodně daleko za Kodeta, Valu a další. ... Exner je postava, která má charisma a nepotřebuje vedle sebe zbytečnou okrasnou květinku jakou je tady Vica.

Obvyklí podezřelí (1995)

Po letech opětovně viděná filmová dokonalost zraje jako víno. Kdo neviděl, nemá na téhle databázi co dělat ...

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Jak to tak pročítám, tak nová finta českých tvůrců je, pozvat na premiéru uživatele CSFD, aby se zpočátku zvedlo hodnocení. . . Ještě že jsou někteří upřímní a koupit se nedali :)

Zločin na poště (1980) (TV film)

Někdy si stačí přečíst kompletní složení týmu, který stojí za tímhle skvělým malým filmem a víte, že to je jeden z nenápadných pokladů archivu ČT. A i když chovám k několika málo dnešním tvůrcům úctu, se současnou generací herců je takovouhle věc natočit nemožné.

Knoflíkáři (1997)

Tak tohle je určitě jeden z nejlepších filmů polistopadové produkce.

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Opravdové dno televizní zábavy.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Když doběhnul první díl, říkal jsem si že horší to být už snad nemůže. Po čtvrtém dílu už můzu myslím zodpovědně napsat, ze tak slabý kriminalistický seriál české televize ještě nevyplodily. A není to jenom špatný scénář. Tentokrát zklamal především Hřebejk. Smutné.