České století (2013) (seriál)

První díl - přinesl velké zklamání. Dialogy šustí papírem a osobnost Masaryka tu nevyzněla zdaleka tak důležitě, jak by si určitě zasloužila..... Druhý díl - na tohle se fakt nedá (a ani nemusí) koukat. To už mohli dva herci sedět ve studiu a číst dialogy z knížky. Na televizi můžete mít puštěný jenom zvuk. Umělecký dojem je stejný - nulový.

Trapasy (2007) (seriál) odpad!

Díl, ve ktrém "hrají" Hanychová a Kavan si zaslouží pro vedení ČT a všechny zúčastněné "přesdržku". Pokud jsou ostatní díly lepší, tak se jim za hodnocení omlouvám.

Nevinné lži (2013) (seriál)

Jak mám doprdele hodnotit společně tv filmy, kde na jedné straně stojí profesionalita a kumšt Alice Nellis a výborná prvotina Vojty Kotka a na druhé straně taková amatéřina jakési paní Vrábelové ? Když už jsou tady samostatně třeba jednotlivé díly Colomba, tak proč je tady tohle pod jedním titulem ???

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Moje pětihvězdičkové hodnocení prvních dílů se závratnou rychlostí radikálně změnilo :) ... Osmý díl byl pro mě pravděpodobně poslední i když by si tvůrci za tolik dějových nesmyslů ještě nějaký zájem zasloužili. Ale už jenom pro pobavení ...

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pohádkové novinky roku 2012 na ČT ukazují, jaký filmový vkus má který zdejší uživatel. Těm, kterým se líbila bezduchá Janákova pohádka "12 mĕs.", ti odsuzují "Smolaře" a naopak. Můj vkus je zřejmý z hodnocení, ale neodsuzuju nikoho. Janák už jiný nebude - budiž, ale já musím říct díky bohu za Stracha :)

Hugo a jeho velký objev (2011)

Jak už tady někdo to spojení použil - "umělohmotný" film. Je to přesné vyjádření. Chtělo to víc celuloidu a méně jedniček a nul.... Když se první hodinu ukoušete nudou, druhá půlka už to nemůže napravit, byť je velmi dobrá.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Co se stane, když jediný spravedlivý loupežník pověsí řemeslo na hřebík? .................To jsem se (bohužel) včera dověděl .... Co se stane, když režisér Ivo Macharáček pověsí řemeslo na hřebík? .......................... Všichni si oddechnou ...

Odpočítávání (2010)

Po skončení filmu jsem byl docela spokojený. Možná i trošku nadprůměrně ... Ale pak se to celé ve mně rozleželo. Když se nad tím celým zamyslíte do hloubky, tak je tam tolik wtf momentů, že si tenhle výtvor víc jak dvě hvědy nezaslouží ... (SPOILER !!! Jen pro příklad - hrozí smrt milionů amerických občanů a šéf vyšetřování sám rozhodne, že nebude informovat prezidenta ?, Žádný krizový štáb, jenom hrstka druhořadých agentů FBI ?, Nejzkušenější americký vyšetřovatel udělá tolik zásadních chyb, které jenom utvrdí teroristu aby nic neřekl ??? atd.atd.) WTF ?!

Děcka jsou v pohodě (2010) odpad!

Přiznávám neobjektivní hodnocení - po 20 minutách jsem musel s odporem projekci ukončit. To je na mě vážně moc silný kafe ...

Američan (2010)

Veliká (ale opravdu veliká) nuda, která by bez Clooneyho byla nekoukatelná ... A tím vůbec nechci omlouvat Clooneyho, který evidentně šlápl vedle a role zabijáka mu vůbec nesedí.