Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

Série(5) / Epizody(66)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

Roman.Ticka

9. série - Fotbal. Anička Šišková, jako součást fotbalového fandění manžela Davida Suchařípy a jeho klona-syna, byla typicky milá a tolerantní. Pracovní téma zakázka-investor-konkurz po americku trochu skřípalo než přišel Pavel Rímský a s ním Zákon (Sly), přesněji peníze. Kdo nakonec zabodoval v otázkách kolem fotbalu, je jasné. Závěr - vtipná tečka. ()

kingik

Zpočátku se to jevilo jako celkem zajímavé pokračování legendárních Bakalářů, ale chybí tomu kvalitní zpracování, ale samotné náměty diváků by v rukou zručnějšího tvůrce, mohly být výborné. Výběr herců není úplně špatný, ale dost se opakuje, a když se tentýž herec nebo herečka objeví v několika povídkách, tak to asi není dobře. Některé povídky jsou celkem vtipně zpracované, ale těch, které se nepovedly, je víc. Sezení s herci ve studiu, kteří se na povídkách podíleli, nepovažuji za příliš šťastné a výběr moderátorů mně nesedí. Ani Dvořák, ani Brousek za moc nestojí. Celkově tedy podprůměrný pořad. ()

Faidra

Trapasy? Tohle? Heleďte, vážení aktéři, pokud jste nikdy nezvedli telefon v době, kdy jste čekali, že vám zavolá váš protějšek, a nepronesli do sluchátka: "Zdar borče, doufám, že mě dneska večer rozpálíš doběla... jééé, to seš ty, tati?," nezaparkovali šéfovo auto tak šikovně, že se po pár minutách rozjelo a zastavilo se o padesát metrů dál o starostův bourák, a nebyli nuceni přelézat zeď s lodičkama za výstřihem a netušenou policejní hlídkou za rohem... tak nevíte, co je to trapas, a čekat, že se po takových zkušenostech budu tomuhle vašemu pokusu smát, je daleko za hranicemi veškeré trapnosti! ()

kapsomut

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní! ()

Karlos80

Hodnoceno po shlédnutí druhé série. Docela na úrovni, i co se týče diváckého studia, jehož průvodcem je Josef Dvořák se vždy docela zajímavým hereckým obsazením, které se poté vždy objeví v jednotlivých divácky vybraných příbězích (Trapasech). Novácká debilní rádoby bakalářská "To nevymyslíš", tomuhle nesahá ani po kotníky. První dvě povídky "Morče" a "Rivalové" mi sice utekly, ale ta poslední pod názvem "Omyl" nebyla vůbec špatná, ovšem šmrnc tomu teprve dala lady Květa Fialová v roli ženy upoutané na lůžku někde v blázinci. "Tomu se prý říká stařecká demence !?" A paní Fialová přitom byla zdravá jako řípa...:-) Prý už jde o třetí pokračování tohoto na Bakalářský způsob udělaného pořadu, ale já to viděl zatím poprvé. Tak honem rychle to napravit, vyloženě špatné to opravdu není, a jako vtipná odpočinková záležitost, když už v telce není co, to nakonec docela ušlo. Za 3* jako celek a to i po dnešku, určitě se jedná o nadprůměrnou tv zábavu, než kterou nám dokážou nabídnout v současnosti ostatní TV stanice. Třeba "Hrobníci" neměli vážně chybu. ()

• Náčelník policie (Václav Knop) má po zásahu šipkou poraněnou ruku v obvazu, avšak v poslední scéně poté, co vyjde z hospody a raduje se po vítězství, již obvaz nemá. (stenrik)
  • Soutěžní otázka, kterou lze v čase 7:23 vidět na monitoru počítače, zní: „Jak se jmenuje členka Evropské komise, která má na starosti regionální politiku, a z jaké země pochází?“. Pod otázkou stojí, že odpovědi lze zasílat do konce prosince. Když jsou ale o vteřinu později vidět pravidla této soutěže celá, stojí v nich, že soutěž končí 31. 7. 2006. Dále v pravidlech stojí, že vyhodnocení proběhne až 17. 8. 2008, tedy více než 2 roky po ukončení soutěže. Pravidla obsahují také nesmyslné věty, jako například: „Soutěže o ... se může zúčastnit kterýkoliv z vystavovatelů výstavy.“ nebo „Název Ní výtvarný symbol jsou,“ (věta není dokončena). Dcera Svobodových (Patricie Solaříková) z monitoru čte soutěžní otázku: „Doplňte slogan: Když mám Fru-Fru, je to všechno v...“, v pravidlech se ale žádná taková věta nevyskytuje. (David7)

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein