Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Bohužel, tohle není můj šálek hudby. Jsem uplně mimo, ikdyž mám rád pop. Tenhle kluk možná dobře intonuje, ale to není vše s kdybych měl takhle nedomutovanej hlas tak se na dráhu zpěváka vůbec nepouštím, dívky ho milujou jenom proto, že se začne natřásat ve videoklipu a už je miláčkem publika " He Is so cute, I love him Ahhh!" Tohle jsou obvyklé komentáře, Víme a známe dnešní společnost, stačí mít prachy (ne)mít dobrý a sytý hlas, dobrýho agenta a voila........, Nevim kdo mu píše texty jsou jenom o tom samém a ohraném atd.... atd..... Takže nemohu jinak.

Panic je nanic (2006)

Víte za co tu 1* ? Za to, že dnešní kluci ve věku 16, 17 jsou takoví doopravdy :D A pokud se ti starší nemohou domáknout, jak a co dnes mládež probírá tak tohle je dokonalá ukázka...... Ale pro inteligentní lidi je to kravina.....

Thor (2011)

Na tomhle filmu je poměrně jasně a dobře vidět, že pokud se Branagh do něčeho pustí, čapne to za pačesy a třese s tím dokud se o tom nedozví všechno. Např. Hamlet... Ale zpět Thor, bůh hromu zde není myšlen jako Thor z příběhů, ani Thor superhrdina, je tu skvěle propracované OBOJE! A to je důležité, pár věcí z filmu jsem si musel ověřit, a byly pravdivé, jelikož co je řečeno v tomto filmu není, ani v komiksech. Dalším kladem a na co jsem si už zvykl, je že Ironman, Neuvěřitelný hulk, Captain America, i Thor vždy končí otevřenou branou k cestě, která vede k filmu Avengers. :) Za mě 5*, ale jen jeden zápor, když jsem na tom byl v kině, od začátku jsem měl otevřené oči a ůsta, ani popcorn jsem nedojedl, protože jsem čekal ohromující konec, ale vše okamžitě ze mě opadlo, jakmile šli titulky, Konec byl podle mě až moc otevřený.... No uvidíme, dočkáme-li se dalšího dílu, nebo se vše vyřeší V Avengers, které doufám nepokazí :)

Policajt ze školky (1990)

Je to o tom jak kvalitní, drsný polda je převelen do školky, aby tam zaskakoval za úču a ještě řešil případ, Začátek je dobrý a poměrně jsem se smál, a zbytek filmu je " dětsky milý " konec je hezký, akorát mě zamrzelo, že krimi- část ustoupila jaksi do pozadí. Shrneme-li to: Dalo se na to koukat a ty děti byly roztomilý :) A proto nemohu dát 4 nýbrž solidní 3,5* :)

Moje superbejvalka (2006)

Tohle byl propracovaný snímek ve svém žánru. Co bysme měli čekat od Ivana, že? Ale! začátek jsem si užíval, do půlky jsem se občas smál, žralok! to mě dostalo. Ovšem po půlce a konec byl poměrně otřepaný, zrychlený, těžil z celého filmu já osobně jsem byl poměrně natěšený, ale opět se mi dostavil Laciný konec. Horší 3*.

Zombieland (2009)

Tak tohle byla masová záležitost, krvavý, nechutný, srandovní a ten blázen v klobouku a Bill Murray. Totální masakr :D a ty dvě holky byly Cool! takže za 4* s klidným svědomím.

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Jednu hvězdičku za občas legrační rozhovory Václava Vydry a Jany Bouškový. Tohle je hodně velká blbost a všechno mi tam připadá tak, umělé, nadřazené, pak naopak moc hloupé, teplé, prakticky žádné herecké výkony a toho teplouše taky nemůžu vidět!

Zrození Planety opic (2011)

Je to perfektně natočené, střich trochu pokulhává, kamera mě osobně vyhovovala, děj také výborný. A teď trochu podrobněji, pokud se podíváte (stejně jako já) na tento film dříve než na klasiku z roku 1968 tak vám hned vše jasné nebude. Ovšem dějově to můžu jen doporučit, jelikož sice nejsem fanda až takhle přehnaných počítačových triků(například, nemuseli hned na začátku použít malého Ceasara počítačově), ty rysy a mimika Ceasara byly po další promítací dobu výborné, často ani nebyly zapotřebí titulky (znaková řeč). Dále musím ocenit některé srovnání, například: V prvním filmu z roku 1968 opice tahají lidi na vodítku jako zvířata. A tomto to je naopak, a právě v tuto chvíli jsem pochopil jak je vlastně ponižující být v roli zvířete. To jen jako doplňující přirovnání. Takže když to shrneme a přidáme kvalitní počítačovou animaci + James Franco jako vědec co se stará o inteligentního šimpanze, za mě trochu slabších 5*.