Doktor z hor (1992) (seriál)

Náhodou, to prostředí je nádherný, když je Vám, špatně a nechcete něco náročného chcete koukat na něco uklidnující a hezkého, proč ne, Konrád je srandovní a SPOILER, když Maxovi umřeli rodiče, tak to bylo docela špatný, dlouho jsem si zvykal na toho druhýho.

Gamer (2009)

ó-ne, óóó-ne, óóóóó----ne!, To NE!

Ghost Rider 2 (2011)

Ale no tak...... tohle mohl být dobrý film, proč to dali těm tupcům? shlédl jsem to, ale: Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem viděl natažený trailer, ta hodina a půl uběhly v deseti minutách ( obrazně řečeno...), dále vybral bych jiný příběh, a když už tohle tak alesoň trochu více citu, více propracovat proměnu v Ghost ridera, jo a ten kluk mi připadal jako někdo koho teď vytáhli ze školy a řekli mu: "Jo už to bude natočený, ještě chvíli, dořekni větu a můžeš jít domů, dále Cage stárne a zapomíná hrát, Ghost Rider zpracován na výbornou, je šílený, zlý, je fajn, Takže mám-li porovnat s jedničkou, tak se dostáváme asi tak na stejno......JO! A K Případnému režiséru trojky (Co kdyby?!): "Běda ti jak to poděláš, nebo:. "Look into my eyes. Your soul is stained by the blood of the innocent!"

Noc hrůzy (2011)

Konečně kvalitní, zábavný upíří film :)

Bastardi (2010)

Toto je velmi podařený film, protože je to pravda a pravdu lidé neradi vidí, mají raději svět zahalený růžovými brýlemi, nebo zde dají odpad tomuto filmu......

Batman Rok jedna (2011)

Tohle se mi opravdu velmi zamlouvalo :), škoda, že tam lépe nevyužili Catwoman, ale Batmana miluju, ikdyž tohle bylo spíše zaměřené na Gordona, ale alespoň to bylo podáno zajímavě a emocionálně, Za mě slabších 5* :)