Vesmír (2007) (seriál)

Superdokument, vesmír je to, co bude lidstvo zajímat vždycky, co vždy bude tajemné, neuvěřitelná velikost vesmíru nás bude navěky ohromovat. Krásně zpracovaná série.

Hranaři (2011)

Jako film to není zas až tak strašné, jen ty dialogy - hrůza, ale porovnávat Hranaře s Nahotou na prodej, to jsi woody posral, Nahota na prodej byl nesporně lepší a koukatelnější film, který měl něco do sebe i vzhledem k jeho možnostem odpovídat skutečnosti...

Země nikoho (2001)

Bóžínku, to je blbost. Bejt to sovět union, už to má "odpad" !!!

Zelené barety (1968)

Vynikající film o válce mezi dvěma rozdílnými světy - demokratickými a svobodu zastávající USA a debilními bolševickými vietnamčíky. Je v tom sic kus propagandy, ale kdo nepropaguje sám sebe, že? Hlavní je, že aspoň někdo na světě se dokáže zastat slabšího a bez váhání nasadí i životy svých lidí za svobodu a demokracii. Máme se jako národ ještě hodně co učit - zejména ti, kteří si nevidí na špičku frňáku a pomlouvají to, co druhým můžou jen a jen závidět - odvahu a smysl pro spravedlnost !!

Průsmyk smrti (2006) (TV film) odpad!

TYPICKÝ RUSÁCKÝ SHIT

Kmotr (1972)

Docela dobrá gangsterka, dávám slabší 4*, ale vážně nechápu, jak tomu někdo může dát 5*, viděl jsem spousty lepších kriminálek, co bych jim pak musel dát za hodnocení, kdybych lepšímu průměru dával plný počet hvězdiček, to teda nevím...

Zlouni z vesmíru (2005)

Taková slátanina spousty filmů, jen dobře, že z komedie toho tam je málo, jinak by to tuto směsku degradovalo níž, než by si zasloužila, rozhodoval jsem se mezi lepšími 3 a nebo horšími 4*, které jsem nakonec udělil - za docela povedené masky..

Alien Express (2005) (TV film)

Na tv.film dost dobrej sci-fi horor s dobrým dějem, nedá se to srovnat se sérií Vetřelců, ale i tak chválihodný počin - horší 4*

The Collector (2009)

Skvělej drsnej horor, moc lepších se asi nenatočilo (a že jsem jich pár viděl)... Kvalitativně srovnatelné se Saw. - 9/10