Jak si zasloužit princeznu (1994)

Neuvěřitelně nezáživná pohádka s krásnou princeznou a hezkou závěrečnou písničkou.Ale to je na dobrou pohádku sakra málo.

Kdo nastaví kůži (1981)

Zajímavá kriminálka,která je osvěžující svým humorem.

Mys hrůzy (1991)

Výborný thriller a výborný výkon Roberta De Nira.Jeho Max Cady je opravdu ukázkový maniak,který nepůsobí jen odporně.

Přednosta stanice (1941)

Nádherná komedie,řekl bych to nejvtipnější od Vlasty Buriana,nezapomenutelné scény.

Hombre (1967)

Není to úplná špička,ale Paul Newman je ve westernu jako doma a ten závěr je dost silný.

Halloween (1978)

Možná mi to nebudete věřit,ale já se bál víc u druhého pokračování.Tím samozřejmě nechci shazovat význam a důležitost původního díla.Je to dobře natočeno,má to zajímavý vývoj příběhu a patřičný hudební doprovod.Jen malinké zklamání z přehnaného očekávání,ale jinak stylové a tak nemůžu dát méně než plný počet.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Hořké příhody Ala Bundy a jeho rodinky,Peggy je sice na zabití,ale ty ostatní + Marcy s Jeffersonem jsou opravdu zábavní.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Dobrodružství z dětských let na které se nedá zapomenout.

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Oblíbený seriál mých studentských let.Bez Johanny a Kristiána by to ztratilo šmrnc a půvab.Vždycky když potřebuju pohodu,tak opráším tuhle roztomilou záležitost.Nedám míň než pět hvězd,protože tenhle druh humoru je mi tak moc blízký.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Když to dávali prvně smál jsem se jak blázen,dnes už to vidím jinak,ale netradičně pojatý příběh zůstal.,,Irenko,já ´ťa mám rád aj bez peněz. "