Sedm statečných (1960)

Nikdy víc nový dabing, kdy Zedniček, Táborský a spol mluví mexičany. To je pro mě velkým utrpením. Kde je ten starý dabing z Ct1 ktery byl nejlepší? No co? Při nejhorším se podívat na originál. Nový dabing mi jen rval uši a nehodil se tam. Jinak jeden z nejlepších westernů.

Hrbáč (1959)

Nejlepší zpracování Hrbáče, které jsem viděla. Bohužel ta nová zpracování už nemají to kouzlo, které mívaly tyto filmy.

Sinister (2012)

Chvílema jsem se u toho nudila, což by se u hororu stávat nemělo. Asi se na mě hodně podepsaly japonské horory, u kterých se člověk nemá šanci nudit. Bohužel american popcorn horory, vyslepičené do posledního detailu mi jaksi nejdou moc k chuti. Proč tam nejde nechat trochu toho tajemství?

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Krásný příběh, jednoho neobyčejného člověka. Sice vymyšlený, ale krásný. Nádherná hudba krásně dokresluje celý film. Celý film je procítěný a moc rychle utíká. Po dlouhé době jsem zas z nějakého filmu nadšená.

Temný rytíř povstal (2012) odpad!

Tak tohle byl asi omyl. Já odchovaná Michaelem Keatonem, jako úplně prvním Batmanem? Kam se to hrabe i na předchozí díly? Má to moc předvídatelný děj. A ty dialogy? Jako sorry, ale i Batman,Batman se vrací, Batman na vždy byly v tomhle ohledu lepší.

Teta (1987) (seriál)

Kdo by neznal? Když jsme byli malí a hltali jsme Tetu, nebo staré původní Letopisy Narnie. Každé nedělní ráno s hrnkem kakaa a topinkami, které nám dělala mamka a koukala s námi.Kde ty časy jsou?

Nebeští jezdci (1968)

Tento film mám ráda už od útlého dětství. Je i líp zpracovaný než Svěrákův Tmavomodrý svět.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Na to, že tento film Vatikán zavrhl? Jak se říká: Na každém šprochu, pravdy trochu... :-D Já mám tento film ráda. I když tam jsou nějaké nesrovnalosti, ale je to kouzelné a člověk se u filmu nenudi.