Plán hry (2007)

Dalo se na to dívat. I sranda byla. A děj se dal předvídat. Neurazilo

Fontána (2006)

Člověk musí přemýšlet celý film o co tam vlastně jde. Ale konec je na celém filmu nejlepší. Filozofie, krása a oduševnělost v tomto filmu nechybí. Je to cesta poznání. Výborné prolínání časového děje. Zasloužilo by si to i těch 5*, ale ten inkvizitor prostě ne a ne mi přijít na chuť. Takže proto 4*

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak tohle se povedlo tvůrcům HBO. Žádná hluchá místa, všechno se děje rychle, přechody scén výborné, člověk se ani jednu chvíli nenudí. Zákeřňáci jsou velice záludní a člověk jim málo kdy vidí do karet. Od prvního okamžiku, až do konce dílu, je na co se dívat. Naprosto skvělé.

The Collector (2009)

První jsem viděla Saw a tyhle pastičky, celkem slušný. Ale skládačka byl jen jeden. I když tohle má právě i něco z toho. Jen přeživší nezíská volnost, ale je odvezen někam pryč.... Ještě že nenatočily víc dílů, jako má Saw. Díky tomu to je rarita.....:-D

Než si pro nás přijde (2007)

Milá komedie, která nezestárne a bude vždy vtipná, i když je to dost černý humor. Ale podání hlavních hrdinů nemůže nikdy zklamat. A hlavně je to podané komornějším způsobem, který se k tomuto tématu velice hodí.

Pravdivé lži (1994)

Nejlepší a nadčasová komedie všech dob. A člověk to může vidět i 3x do roka a neokouká se mu to, jako třeba Kameňák a Slunce, seno......Lehké a svižné.

Vikingové (1999)

Ty čtyři si to zaslouží. Má to dobrý děj celého filmu a člověk se nenudí, jako u některých dnešních rádoby trháků.

Počátek (2010)

Fakt vyborny film, u ktereho se chvilemi az taji dech.

Slipstream (2007)

Tak tohle mi trvalo cely film to pochopit. Tohle bylo i na me moc silny kafe. Takze tenhle film pro me zkoncil v odpadkovem kosi. Jen lituju Tonnyho, do ceho se to vlastne pustil?