Válka Bohů (2011) odpad!

Vetší hovadina snad je ješte Kapitán Amerika. Ale tohle mi mozek nějak nebral. Tak za 1. Hyperion byl jeden z 12ti Titánů, žádný král... 2. Tartar byla říse mrtvých= podsvětí, žádná hora... 3. Theseus byl synem Poseidona boha moří a nevlastni syn Athénskeho krále. A vychovával jej děd Pittheus. Kdo tohle mohl napsat bez znalosti starých Řecký bájí a pověstí? Prostě debilita, která nemá ani hlavu a ani patu... Takže Hyperion a Theseus se nikdy nesetkali a nebojovali spolu. Kam se to hrabe na 300? Tohle je fakt shit.....

Hra na schovávanou (2005)

Mě se to líbilo. Psychologické filmy já ráda. A tady to sedělo. Jen trošku roztahaný konec, ale jinak velice dobře natočený film. Jen jsem málem nepoznala tu malou uječenou ...... Ano Dacotu. Já jí stále vidím, jako tu uječenou z Války světů. Ale tady byla skvělá.

Zdrojový kód (2011)

Já tohohle rejžu fakt žeru. Nejdřív The Moon a teď tohle. Jsem zvědavá, s čím přijde příště? Jsou to netradiční filmy a oba. Jen tady ten moc vyvoslenej konec mě trošku zklamal. Ale jinak dobrý a nemám k tomu víc připomínek.

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Na svojí dobu výborně natočený film a výborně zpracovaný. Kirk Douglas je sám o sobě výborný herec a Martyn Sheen také. Skvělé a nadčasové.

Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady (2005) (TV film)

To už bych se víc bavila u filmu Tajemná záře nad Pacifikem. I tomu filmu bych víc věřila než tomuhle. Jediné plus měl krásný letoun Avenger. Jinak hluboké zklamání. Nic víc.

Ozvěny mrtvých (1999)

Tak tohle se vážně povedlo. Sice to není na celých 5 hvězdiček, ale super lekavé scény a skvěle vyvážené. Prostě paráda. Jen manželku Kevina Bacona jsem jaksi neschroupla. Já na jejím místě bych se asi zbláznila. Pro mě za 75%. Takže super.

Galaxy Quest (1999)

Jedna z nejlépe natočených parodií na Star trek v čele s kapitánem Jamesem T. Kirkem. Tuhle parodii mám ráda. Dobře se na ni dívá a člověk zapomene aspoň trochu na vše kolem. Výborní jsou zde především herci. Alan Rickman zde exceluje díky tomu, že neustále předvádí, jak je z toho či onoho otrávený. Ten nejde přehlédnout:)

Moon (2009)

Film jednoho herce. Ale upoutá už od prvního okamžiku. Je to skvěle zpracované. Má to skvělý a nepředvídatelný děj. Prostě super.

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

Já to anime fakt žeru. Má to hlavu i patu a má to i hlubší význam. Takže pro mě paráda. Kdyby tak byly natočené i normální filmy, nestěžovala bych si. A tento film vlastním. Paráda.