Indián a sestřička (2006)

Rasová otázka je stále aktuální problém. Je správné na něj upozorňovat jakýmkoli způsobem, ale tím "jakýmkoli" nemyslím podprůměrný film, který je jedno velké nevěrohodné klišé.

Můj nejmilejší bar (1996)

Pro Steva Buscemiho mám velkou slabost a tenhle film mi opět potvrdil, že s lidskými slabostmi se prostě nedá dělat nic jinýho, než se s nimi smířit. Bar Trees Lounge je druhý domov nešikovného automechanika Tommyho, který si neumí spravit ani vlastní auto. Něšťasný z toho, že jeho milovaná (?) ho opustila kvůli jeho nejlepšímu příteli, podniká jeden zoufalý čin za druhým. Kromě vysedávání v baru tráví čas i tím, že jezdí se zmrzlinářským autem (a tak trochu děsí děti). Tak se skamarádí se sedmnáctiletou Debbie (moje oblíbená Chloe Sevigny)...a jak to tak bývá u "kamarádění" to nezůstane...Film nepostrádá osobité kouzlo typické pro Buscemiho filmy, je v něm jeho svérázný humor, jeho životní zážitky a především on sám.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Úroveň nově točených seriálů neustále stoupá. Alan Ball uvedl na svět další seriál z jeho černočerné dílny, který je stejně temný jako jeho humor. Ať jsem si před shlédnutím pilotu myslela o upírech cokoli, teď je všechno jinak. Jednotlivé díly se pohybují na podobně vysoké úrovni a tak celý seriál tvoří kompaktní celek, což bývá u tohoto žánru většinou problém (nejenom vlivem střídajících se režisérů,ale především scénáristů). Po Dextrovi se asi v seriálových vodách objevuje nová vlna sériových zabijáků, vrahů a dalších podivných kreatur, které jsou ovšem nadmíru sympatické.

Wanted (2008)

normálně bych dala hvězdičky dvě,ale tu třetí si prostě zasloužila Angelina

Sestra (2008)

Nebýt toho,že jsem četla knihu,tak vůbec netuším o čem ten film je...ale občas je to výbornej videoklip k Topolovým písním...

Legenda o slavném návratu (2000)

Rozvleklý příběh z golfového hřiště. Kdyby to nenatočil Rober Redford, nevím nevím, jestli by tahle rozvleklost byla takhle nenuceně příjemná.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Tenhle Philip Seymour Hoffman je asi jeden z nejlepších současných herců. Zvládá zároveň několik různých hereckých poloh a má neuvěřitelně vytříbenou "řeč těla". Je to prostě herec s velkým H a díky němu jsem přidala tříhvezdičkovému filmu tu čtvrtou star.

Mamma Mia! (2008)

Říkám to upřímně,ABBU jsem schopná poslouchat jen výjimečně v pokročilém stádiu opilosti na nějaké vydařené party,ovšem pokud se sejde banda bab,který si prostě potřebujou u něčeho vydechnout a něčím začít dámskou jízdu,je tenhle film ta nejlepší volba. V sedačkách kina jsme tancovaly všechny,bez rozdílu hudebního vkusu. Je to prostě taková oddychovka...ale chlapy na to,milé dámy, raději neberte:)

Strach(y) ze tmy (2007)

každý film z této mozaiky animáků by si zasloužil vlastní hodnocení. U některých kousků jsem se skutečně bála a schovávala jsem se za sedačky v kině Art (obzvláště u posledního hororového příběhu, ktreý je navíc velmi kvalitně technicky pojatý, co se týká animace), některé kousky byly naopak naprosto nesrozumitelné a za ostatními jen pokulhávaly.