A-Team: Poslední mise (2010)

Řešit příběh u tohoto filmu, případně jeho nelogičnost, naprosto nemá smysl. Vše je podřízeno bezhlavé akci. A v tom je také jediný problém. V některých případech se zběsilá akce mění až v nepřehledný šum. Navíc i při té největší akci postavy hází hlášky a komentáře a ty prakticky nejde sledovat (české titulky jsou dost ořezané, ale stejně se moc nedají číst). Taky neznám původní seriál, a tak mi nejspíš pár vtipů a narážekk uniklo. Za kino + 1*. Alfa Mike Foxtrot

G-FORCE (2009)

Akční a dobře udělané, jen pro menší diváky.

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Tak tenhle film je opravdu nářez. Něco podobného jsem točil s kamarádama ve 14 letech, jenom tam nehráli žádní dospělí.

Invaze (2002) (TV film)

Byla to docela sranda, ciž je na horor trochu smutný :)

Souboj Titánů (2010)

Musím přiznat, že jsem čekal větší slátaninu. Sice to není nic oduševnělého, ale to jsem ani trochu nečekal. Do kina jsem šel na bezbřehou akci a té se mi taky dostalo. Nemá smysl koukat na to bez obrovského plátna v kině (bez kina tak 2*). Jediné, co mi kazilo dojem, je Sam Worthington, který vypadá hrozně nevýrazně. Člověk by si skoro nevšiml, kdyby najednou zmizel.

Zúčtování v zóně 51 (2007)

Kdyby to díl Hvězdné brány, to znamená srazit délku na polovinu, vtipné hlášky a mé oblíbené postavy (ty už tam prakticky jsou, hodný voják, chytrá vědkyně, hodný mimozemšťan, zlá vládní organizace, zlí mimozemšťané připravení na invazi), tak by to docela šlo.

Vrtěti psem (1997)

Než se někdo začne dívat na zprávy v televizi, nebo číst noviny, měl by se nejdříve podívat na tento film.

Smlouva s ďáblem (2000)

Někdy hodně ulítlé, často předvídatelné. Někdy dobré, jindy nuda.

G. I. Joe (2009)

Vidět to v kině, bylo by to za 4*. Je to prostě akce, akce, akce, akce, acke a akce. Každou chvíli tam něco vybuchuje, někdo střílí, nebo někdo bojuje katanama. A i když je klid, tak všichni předvádí velké zbraně a velké svaly u chlapů, nebo velké ... u ženských. Nic od tohoto filmu nečekejte a bude se vám líbit.