Odstřelovač (2007)

Na rozdíl od dalších filmů se stejnou zápletkou a filmů s Wahlbergem, je tento rozhodně nadprůměrný.

Valkýra (2008)

Až na závěr je to spíš dokument, který už jsem viděl mockrát. Závěr tento dokument zvedá nad hladinu průměrnosti. Jen myslím, že ve skutečnosti všichni spilenci neměli tak vznešené cíle, jak ve filmu sami tvrdí.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Film se bohužel zaměřuje na roztomilé děti s velkýma očima. Ani jsem se tolik nesmál vtipům, jako v předchozích dílech. Zatím nejslabší díl série. PS: Zaujalo mě, že ptáčkové se nežerou, ale kus masa je v pohodě :)

Immortal (2004)

Rozhodně zajímavý způsob, po chvíli člověk přestane vnímat rozdíly mezi hranou a počítačovou částí. Jen škoda tech pár nedokončených příběhů. Taky hudba mohla být důraznější. Ale jinak jsem byl příjemně překvapený.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Mělo by se to spíš jmenovat Harry Potter a Sedm Marihuanových Lektvarů. Půlka celého filmu je jenom teenagerská komedie o tom, kdo se s kým vyspí. To by moc nevadilo, protože na tomto kontrastu se staví dobrá atmosféra té temnější části filmy, kdyby to nebylo tak extrémně přehnané. Navíc díky zbytečným vtípkům o puberťácích se ztratilo docela dost podstatných informací. Fanoušky vynucený famfrpál je sice dobrý, ale prostě se tam jenom prdnul, aby tam byl a nikdo už neřeší, jak to že Harry je šéf týmu a že je tam i Ron a podobně. Nedivím se že na závěrečný díl potřebují dva filmy, když v tomto neřekli polovinu důležitých věcí. Na druhou stranu grafická stránka jakožto ilustace ke knížce je docela dobrá. Abych to shrnul, Harry Potter a Dracův Tajemný úkol (Princ dvojí krve tam taky byl jenom jako, aby mohl dostat elixír štěstí, jinak tam nemusel být vůbec) je dobrá ilustrace ke knize a mě jako fanouška knihy dostatečně uspokojila ****. Harry Potter a Sedm Marihuanových Lektvarů je strašně vtipná teenagerská komedie ****. Dohromady se to nesečte, protože obě části jsou si příliš vzdáleny, ale na druhou stranu ani se to neodečte, protože jeden staví na druhém. Takže závěr ****.

Terminator Salvation (2009)

Véélký terminátoři, véélký výbuchy, co víc si od čtyřky přát. Jistě, byly tam chyby, ale nebylo to tak hrozné. Příběh je hrozně předvídatelný, ale to zas tak nevadí. Plus jedna hvězda za kino. Neboli, nečekjte nic a nebudete zklamáni.