• Krátkometrážní

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Máma na Julie kouká, občas se podívám s ní, protože je to možná průměrná kriminálka, ale rozhodně ne příšerná.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Lepší než Superstar a jiné pěvecké soutěže, ale pořád ne nej.. Líbilo se mi, že porota nově vybírá opravdu jen dle hlasu, ne podle vzhledu a sympatií. Ovšem už to jde zase s kvalitou dolů..

Vegas, Baby! (2011)

Na to, jak jsem Nathana ze začátku nemusela, mi teď v Misfits dost chybí..Sbohem!

Pokémon (1997) (seriál)

299. nejhorší seriál - a hned vedle toho - 190. nejoblíbenější seriál - to mě vážně nutí se usmát. :-) Beztak jste to jako malí caparti žrali a teď tu prudíte s odpady. Vždyť je to tak úžasně roztomilé !

Co ty jsi za číslo? (2011)

Asi opravdu stárnu, ale tento typ "humoru" není nic pro mě.. A Anna Faris mi byla po celou dobu neskutečně protivná (omlouvám se všem jejím fandům).

Battle Royale (2000)

V závěru jsem měla pocit, že si pan režisér Fukasaku spletl hraný film s anime - v té části s mobilním telefonem.:-)

Muž, který sázel stromy (1987)

Krátkometrážní film s úžasným poselstvím. Co může dokázat pouhý jeden člověk s jediným životním cílem.. Pro mě očištění a pohlazení na duši.

Pidihajzlík (2006) odpad!

Já humoru těchto komedií asi vážně nerozumím.. :-(

Přes noc třicítkou (2004)

Tak je to možná kýč, no a co. Dávám 5 hvězdiček také z toho důvodu, že si myslím, že si tento film tak nízké hodnocení nezaslouží.