• Krátkometrážní

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Zajímavé. První díl mě ničím nezaujal a vyloženě mě nudil, že jsem se na něj musela podívat nadvakrát. Nyní jsem měla dojem, že se ani nedívám na pokračování toho samého Flynna Carsena. Ostatní uživatelé zřejmě zůstali s hodnocením na stejné úrovni jako u prvního dílu, u mě je to naopak. Mnohé určitě učinila i změna režiséra na mého oblíbeného Jonathana Frakese. Slabší 4 *.

K-ON! (2009) (seriál)

Taková "kawaii" holčičí oddychovka. Možná kdybych byla o pár let mladší, tak bych byla nadšená více. :-)

Kanibalové (1980)

Nesnesu pocit, že v průběhu natáčení byla zabíjena nevinná zvířata jen kvůli tomu, aby snímek vypadal realisticky. První věc, u které se zdržuju hodnocení..

The Song of Lunch (2010) (TV film)

Ó bože, jak já miluju Rickmanův hlas!

Orphan (2009)

Jaume Collet-Serra příjemně překvapil. Až na několik absurdních okamžiků a toho pro mě směšného zápasu v závěru, skvělé. Isabelle Fuhrman předvedla na svůj věk výborný herecký výkon a já doufám, že ji brzy zase někde uvidím. Pro mě 85 %.

Peříčko (1997) (pořad) odpad!

Asi tak taková erotika jako kovová tyč zapíchnutá v zadku.

Columbo - Etuda v černém (1972) (epizoda)

Pointa sice jasná po několika minutách, ale to je tak jediné, co mohu této epizodě vytknout. John Cassavetes zahrál bezcitného vraha perfektně!