U Konce světa (2013)

Tak tohle je tak šílený, že to asi málo kdo zkousne, ale mě to bavilo. Dobré scénky i efekty a fakt až šílené zvraty :-D

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Film svým zpracováním připomíná Foresta Gumpa. Stařík vypráví o svém životě, ve kterém se díky fascinaci pro výbuchy a svou naprostou apatii seznamoval s mocnými lidmi světa, přičemž v aktuálním dění mu je 100 let a právě mu mimoděk zůstal v ruce kufřík místních mafiánů s 50 miliony dolarů. Mno, celkem sranda.

Vinaři (2014) (seriál)

Jeden z mála seriálů, u kterých je druhá série lepší než první. První sérii bych dal 4* a druhé už 5*. Za díly, ve kterých krásné mladé češky ukazují své kozičky, bych přidal i hvězdu šestou :-P

Sprosťárny (2013)

Dobře provokativní, poukazující na základní vady společnosti, sprostý, přímý a tím způsobem komický. Prostě film o protestu jednoho čtyřicetiletýho týpka, který svou suverenitou zesměšňuje stupidní a povýšenecky povrchní rodinky zbohatlíků. V realitě bych mu fandil..

Kmeny - Graffiti (2015) (epizoda)

Opět jeden z velice nudných dílů, plný nesmyslných záběrů na nohy, vlaky, záda apod. Těm lidem bych přál, aby, jestli si jednou postaví rodinný dům, přišel podobnej debil, jako jsou oni, a celej jim ho posprejoval nesmyslama - fakt umění, vy kokoti, to malé děti umějí malovat líp a nemají potřebu ničit majetek druhých lidí. Nakopat vás do prdelí, hajzlové..

Vice Academy (1989)

Když jsem na tento film koulával jako dítě, tak jsem z něj byl víc unesenej :-P třetí hvězda za odvážné herečky neuškodí..

Kmeny - Thrash metal (2015) (epizoda) odpad!

Ach Bože, ať Satan spasí toho vola, co o tématu tak rychlém a šíleném, na kterém by se mohl vyřádit jak malej kluk, splácal takovej vágní a zcela nezáživnej nesmysl, ve kterém je mnoho minut (vlastně úplně všechny :-D ) promarněno úplně nesmyslnými záběry a keci. Ve své podstatě je to hodně zvláštní dokument o Debustrol - za ně a jejich písničku u titulků (Jugoslávie), jsem chtěl dát aspoň jednu hvězdu, ale to prostě nejde. Autor tohoto odpadu nechť už dál nese*e a praskne, protože toto je naprostá tragédie..

Muži bez zábran (1999)

Tohle je tak extrémně šílený, že to 98% lidí vypne hnedle na začátku, za což se jim vůbec nedivím. Ale fakt je, že míru šílenosti lze hodnotit pěti hvězdami, protože nic podobně zvrhlého už jsem dlouho neviděl.

Metal & metalisté (2005)

Hodně dobrej dokument o metalu. Všem metlošům doporučuji!!

Kmeny - Meatheads (2015) (epizoda)

Nic proti svalovcům, ale dokument dost o ničem. Co mi to mělo dát, tak to fakt netuším..