Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

S touhle ságou jsem žila a vyrostla. Usedala jsem do sedaček v kině se strachem, protože první část byla děsná. Ale řekla jsem si, že to nemůže být horší a já si prostě tenhle kousek užiju. Pořád to tak nějak vázlo, ale zlom nastal, když se Potter vrátil do Bradavic. Konečně jsem měla důvod začít trochu smutnit a dokonce i ráda. Desplat odvedl skvělou práci s hudbou, a když se začaly Bradavice připravovat na bitvu a Maggie Smith začala povolávat rytíře, otočila jsem se dozadu sálu a viděla všechny ty lidi, kterým skoro tekly slzy jako mě. Skvělé rozloučení se všemi těmi roky, které mne provázely.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nebudu skrývat to, že jsem se u HP poprvé totálně a hluboce nudila. Škoda. Mohlo to dopadnout mnohem lépe. Chvílemi mě každý z našeho tria absolutně sra... štval. Minuty v kině byly nekonečné a já už prostě jen doufala, že 2. část nedodrbají...

Kick-Ass (2010)

Snížím se jen na tohle - už aby byla dvojka! Prostě v některých momentech jsem měla chuť tleskat. Boží, perfektní! 5*

Muži v černém 3 (2012)

Trochu jsem se bála, co přijde po druhém dílu, který dopadl mizerně, ale MIB 3 solidně ukázala, že jim ještě pořád neuralizér funguje bezpečně alespoň na 4*! Mělo to děj, spád, vtip a mělo to samozřejmě Smitha a Jonese. Jen když vidím v seznamu "hrají": Justina Biebera, tak se mi trošku ježí chlupy...

Muži v černém 2 (2002)

Achjo, od 4* k 2*... škoda, MIB 2 byla pouze slabý odvar jedničky. 50% filmu = neopužitelný výplňový materiál. Dvě hvězdy za hlavní duo a psa.

Muži v černém (1997)

Prostě pustit si na relax zrovna tenhle film je jedna z nejlepších věcí, co můžu udělat. Nikdy nezklame, neurazí a vždy skvěle pobaví. Duo Smith, Jones funguje parádně.

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

"It needs to be about 20% cooler." Háá, myslela jsem, že zrovna z takových kravin jsem vyrostla, ale tohle? Nevím, kde se vzala ta vlna dospělých, co tenhle seriál, tak žerou, ale já se na té vlně vezu taky a zatraceně mě to baví! Myslím, že odpad je moc silné kafe, i když je něko odpůrce, ale já si nemůžu pomoct, tahle roztomilost v podobě poníků je bezvadná! btw: Rainbow Dash rulezz!

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Příběh to mělo dobrý, konečně něco trošku smysluplnějšího, ale prostě 3kou měla Doba ledová asi skončit, protože tenhle díl se moc nepovedl, i když bylo více nových postav, široký děj a pár dalších vychytávek, nezapůsobil na mne jako první a třetí díl. Viděla jsem a druhý den jsem zapomněla o čem to vlastně skoro bylo.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Chtěla jsem dát 3*, ale za lasičáka Bucka (přibraný do TOP mých animovaných postav) a "krutopřísnou" veverku Scrat má mých 4* jistých! V určitých momentech jako ananas, propast a několik se prostě smálo ještě několik minut celé kino. Jo, tenhle díl se povedl, ale bez Bucka by to bylo jistě o hvězdu možná i o dvě, horší...

Scratovo dobrodružství (2002)

Celou Dobu Ledovou miluju právě kvůli Scrat! Tahle veverka je absolutně famózní postava a u tohohle bonusu jsem řvala smíchy. Co dokáže udělat s člověkem nevinných 5 minut bonusového videa! :)