Věřte nevěřte (1997) (seriál)

4* a i když bych nyní dala nižší, nemůžu prostě jen tak zapomenout na dětství, kdy jsem se vážně bála. A Frakes byl absolutní "dábel", kterého jsem jako malá holčička milovala. Brolin byl také dobrý, ale neměl takové charisma jako Frakes.

Scary Movie 4 (2006) odpad!

S odstupem času vidím, že si to ani tu jednu hvězdu nezaslouží... Proč? Je to otřesné po všech stránkách. Jediná scéna, kdy jsem neusínala byl Charlie, který byl (na chvíli) na scéně!

Scary Movie 3 (2003)

Pamela Anderson, Jenny McCarthy... wat? Reklama na vtipy o blondýnách. Charlie Sheen, není třeba komentovat a parodie na Kruh se vážně povedla. Nebudu lhát, že jsem se nenasmála.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

"Wasuuup?" Neskutečná scénka (kdo viděl, určitě pochopí), taková klasika, kterou si před několika lety každý pouštěl na svých narozeninových "akcích".

Scary Movie 2 (2001)

2* za to, že jsem se u úvodní scény docela dost zasmála. A pak tu bylo ještě pár míst, které byly celkově samy o sobě směšné!

Tupíři (2010)

Na zabití jednoho večera to ujde. Vtipné je to jen místy a to se někdy i člověk musí donutit k tomu smíchu. Někdo si řekne: "Still a better love story than Twilight." a někdo to zase vypne aniž by si myslel cokoliv a jednodušše na tuhle slabší "komedii/parodii" zapomene.

Mamma Mia! (2008)

Bezvadný film na letní odreagování. Nad něčím jako je Mamma Mia může během sledování přemýšlet a hledat nepodstatné chyby jen blázen. Dobře natočená komedie spojená s hity od Abby, které jsou prostě legendární. Je to možná naivní, ale svůj účel (pobavit na 109 minut) to splnilo a já z kina odcházela z dobrým pocitem.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Snímek, který mě prostě vážně nikdy neomrzí. Perfetkně natočený snímek aneb jak to může vypadat ve světě designu a módy, kde má každý člověk svůj styl a svojí osobnost + vždy je vede někdo, kdo je o 10 hlav převyšuje, zde je to Maryl Streep a povedlo se jí to skvěle. Anne je samozřejmě také dobrou herečkou, ale Meryl prostě ZÁŘÍ!

Drsňačky (2013)

Normálně bych šla s hodnocením rapidně nízko. Pokud bych se na to teda dívala doma, kde se zasměju vážně 5% komedií, které jsou v tomto stylu. Ale kino a dobrá parta, která držela vážně bezvadnou atmosféru ze mě dokázala vymanit smích snad každé 2 minuty. K čertu s předsudky o trapné americké komedii, nebudu filozofovat nad tím: jak, co, kdy, kde tomu filmu chybělo.. Sandra a Melissa = dobře sehraná dvojka. A že to nemělo žádný pořádný děj a dalších tisíc milion výčitků? Proboha, je to americká komedie - co čekáte?

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Přežila jsem první vlnu Superstar a nějakého toho X Factoru, ale už mi to přijde všechno trapné a ohrané. Nova už neví, čím by... zkurvila divákovi náladu!