Komici (2009)

Nejvíc jsem se těšil na tu dlouho očekávanou spolupráci Judda Apatowa a Adama Sandlera. Bohužel se jim ta spolupráce moc nevyvedla. Film naplno nabitý hollywoodskými herci neobstal u kritiků, ale ani u mě. Adam Sandler jako namyšlená a arogantní komediálni hvězda co údajně umírá a pak zas ne mě prostě neoslovil, naopak mi do této role moc nepasuje. Ačkoliv je Adam Sandler můj jeden z nejoblibenějších herců, bohužel musim říct, že se mu po delší době film moc nevyvedl a nezahrál to dostatečně přesvědčivě a kvalitně. I po tom všem však film hodnotím 4* - 70%.

Misery nechce zemřít (1990)

Kathy Bates předvedla perfektní herecký výkon, který mi doslova vyrazil dech. Oscar je rozhodně zasloužený. Nebýt jí tak by film klesl až na 3* při nejlepším. James Caan to také zahrál výborně, ale hodně by mě zajímalo jak by to celý dopadlo kdyby přece jen přijal roli Jack Nicholson, když mu byla nabídnutá. Prostě perfektní snímek plný napětí - 85%.

Černý blesk (2009)

Ruský trhák v hollywoodským stylu! Nebýt to rusky, tak bych ani neřekl, že je to ruský film. Produkce Timura Bekmambetova byla samozřejmě hned poznat. Film o ruským superhrdinovi, pár scén připomínající spider-mana, ale i přes to zpracováno originálně a kvalitně. Nechyběli ani perfektní efekty, který celý film dokonale zkrášlily. Nejlepší ruský film od doby Noční a Denní hlídky Timura Bekmambetova.

Yes Man (2008)

Jim Carrey is back :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tento seriál mě rozhodně nějak extra nenadchl. Je to moje náhrada za IT Crowd, jelikož si ještě na 4. season budu muset počkat :(. Rozhodně se to ale IT Crowd nevyrovná, jak tu mnozí píšou. S tím určitě nesouhlasím. Pohodový sitcom na odreagovaní - nic víc The Big Bang Theory není. Mé osobní hodnocení - 70%.

Dexter (2006) (seriál)

Takže co mam napsat k tomuto dokonalému seriálu ? Snad nemůžu napsat nic co by tu někdo už předemnou nenapsal, jelikož jsem se k Dexíkovi dostal až nedávno. První sezóna mě dostala příběhem a vyvrcholením série. Druhá sezóna mě dostala napětím. U druhé sezóny jsem byl opravdu celý na nervy. Škoda jen Doakse ! Jinak bych řekl, že prostě Dexter má lidově řečeno "z prdele kliku". Třetí sezóna nebyla zas tak výjmečná, ale pro Dexíka dosti poučná a celkem i zábavná (hlavně mě dostalo jak Dexter říkal dětěm, že je Rita těhodná :D ). Vyvrcholení i třetí sezóny bylo brilantní stejně jako u předchozích serií. Zase se ukázalo jaké má Dexter "štěstí". Prostě nemám co k tomu dodat, je to skvělý seriál a kdo ho ještě neskoukl tak o hodně přišel. Jak už tu jednou zmínil golfista "GO DEXTER!" líp bych to neřekl :)...Ohohoh, tak 4. sezóna byla opravdu vrcholem celého Dextera, opravdu mě zajímá jak to bude dál pokračovat. Michael C. Hall si ten Zlatý Glóbus opravdu zasloužil! Nejlepší seriál tohotu roku! :)

Surfařská svoboda (2008)

Podle mě, film o ničem. Je sice fakt, že kdybych se věnoval surfingu tak by to pro mě něco znamenalo, ale takle je to jen film o ničem.

Californication (2007) (seriál)

Kvůli drastickému závěru 3. serie musím změnit hodnocení ze 4* na 5*. Opravdu mě zajímá jak to celý bude pokračovat.

Horton (2008)

Průměrný animák, kde opět všechno pokazil český dabing. Vypravění ve verších atd. to byla hrůza. Nevim jak je to v originale, ale je to určitě lepší než česky. Dávám ** kvůli českému dabingu.

Bláznovo zlato (2008)

Na celém filmu mě nejspíš nejvíc zaujalo to prostředí. To bylo opravdu pěkné. Jinak nic moc akce a ani legrace. Za celý film jsem se snad smál jenom Nigelovi (Donald Sutherland) a jeho hloupé dcerce Gemmě (Alexis Dziena). Také to podle mě byli nejlepší herecké výkony, jelikož se Kate Hudson a Matthew McConaughey moc nepředvedli. Matthewovi jde hraní blbečků opravdu dobře, takže žádné velké překvapení to nebylo. Celkově bych film označil jako průměrnou dobrodružnou komedii u které je povinností vypnout mozek a jen bezmyšlenkovitě zírat...