• Krátkometrážní

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Taková lehce amatérská kravinka s naprosto nečekaných gore finishem. Trefný mi to teda moc nepřišlo, spíš takový to ze soudku "jak si tvoje máma myslí, že asi fungujou jůtubeři". Vlastně to ty youtube materiály, do kterejch to kéruje, dost připomíná :). Čekal jsem víc srandy, ale dobrý. (60%)

Nádherná americká města (2018) (seriál)

Miluju ty záběry a ten uklidňující hlas. A dokonce tam občas řikaj i něco zajímavýho, třeba o tý ostrovní věznici v NYC. (80%)

Matrix Resurrections (2021)

Jediná translesbí pseudosofistikovaná hipsta frappuccino woke sračička poslední doby, kterou uznávam. Přesně vim, co vám na tom vadilo - já to tentokrát strávil. Bavilo mě, jak nelineárně a zábavně bokem navázali, bavilo mě, jak jsem dlouho nevěděl, na čem jsem, bavilo mě, že nepopřeli nic z předchozího, bavil mě soundtrack. Bavil mě Keanu Reeves, takhle moc jsem s nim doteď neztotožnil. Nebavila mě akce, ta stála za vyližprdel. Celkově je to tak na 4 hvězdy, ale když vidim, jak je to tu ztrhaný, tak jednu přihazuju. (85%)

Devátá brána (1999)

Viděl jsem to pár měsíců zpátky a nezanechalo to ve mně vůbec nic. Taková Šifra mistra Deppa. Já nejsem ani buhvíjakej fanda Johnny Deppa, ani těhlech tajemnejch zednářskejch filmů, takže mě to nijak nenadchlo. Prostě tam furt čte nějaký knížky a upravuje si brejle. (60%)

Maminčin zámek (1990)

Pozor, neni to film, ale kniha. Síla nostalgie je tak silná, že je úplně jedno, že je to nostalgie někoho jinýho. Nemá cenu zapírat, na konci jsem byl slušně naměkko. (80%)

Uprchlíci (1986)

Tyhle nedělní pohodovky z Francie, většinou u toho skejsnu až do konce, když si nedam pozor a rychle nepřepnu. Hodnocení pak většinou spíš odráží, jak jsem se ten den měl. Je to taková lehounce nadprůměrná komedia/citovka. (70%)

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Už jsem dost dlouho "klasickou čété pohádku" neviděl, takže mi to nepřišlo nějak horší, než ty další, co se mi taky nelíbily. Prostě nicmoc. (50%)

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Ha! Jako dítě jsem tenhle film nenáviděl (ne, že bych viděl někdy víc než pár minut v kuse, prostě ten styl mě hrozně odpuzoval). Teďka mi to přijde jako parádní legrace. #hereckejkonzert (75%)

Kdo nastaví kůži (1981)

Oldschoolovka, taková kompaktní krimi fraška s Delonem, kterýho začínam mít rád. Jen mě mrzí, že při nahý scéně s Anne Parillaud jsem se asi zrovna šel vychcat, protože tu jsem nějak minul a jen tu teď vidim ty fotky. (70%)

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Opět platí vše co platí u jedničky, tohle je ale z triologie určitě nejslabší. Vůbec mi to nedávalo smysl. Vůbec jsem necítil potřebu někomu fandit. Nic mě nepřekvapilo a celý mi to bylo akorát tak jedno. Je to z mnoha vrstev špatný film. (60%)