Sněhurka (2009) (TV film) odpad!

Německá prezentace klasických pohádek je příšerná. Nemám slov na ,,lepší" komentář...

Už jste se dnes umyli? (2004) (pořad) odpad!

Toto je snad ještě o chlup horší, než Máte doma uklizeno?. Opět je celá realita založena na zvědavosti lidí o své sousedy a známé, je to nechutné a bez úrovně!

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Nechápu jak může být nějaká reality založená na tom, jak moc velká jste čuňata doma. Odporné, nevkusné. Nechápu princip toho celého tyjátru...

Tintinova dobrodružství (2011)

Myslím, že Spielberg se zrovna netrefil ve výběru. Příběh mi přijde celou dobu nezajímavý, celou dobu čekám, kdy se konečně něco strhne a odehraje, ale bohužel jsem se nedočkala. Chybí dynamika, originalita. Oceňuji zpracování (efekty, hudba), ale zůstává jen u toho.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nesmrtelná Tarantinova klasika, kult všech kultů! Od obsazení, přes vynikající hudbu, jednotlivé příběhy, které navazují, ale obráceně, než je tomu zvykem. Brilantní genialita tohoto režiséra se zde ukázala ve všech možných úhlech!

Pelíšky (1999)

Česká klasika, bez ní si již nedovedu představit Vánoce. Perfektní, lehké, vtipné!

Sopka (1997)

Dá se na to dívat, ale kdo jsme neviděli alespoň dalších tucet stejně zaměřených filmů, že? Bohužel nepřináší nic nového, ani zajímavého, ale dívat se na to dá, když chce člověk utlouci téměř dvě hodinky času.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Nenalézám ani vtip, ani originalitu, a to JSEM naprosto objektivní. Mám ráda originalitu a ráda jdu proti proudu, ale tohle není ani vkusné, ani vtipné. Bohužel nápad opět předčil výsledek.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Nemůžu snad ani říci, že je to pro mě zklamání, valné naději mi nedával už obsah filmu. Škoda, že se natáčí spousty filmů na to samé a stejné téma neustále dokola. Je to už nudné, trapné a otravné (jednou se Zemi zastaví jádro, po druhé nás přepadnou mimozemšťani, po třetí pro jistotu, abychom nezapomněli, znovu mimozemšťani, poté nás budu bombardovat meteority...). No nemáte toho již dost? Já teda ano..

Nezničitelná láska (2004)

Milé psychologické drama, ale po velice slibném začátku dojde k naprostému krachu a zbytek již tvoří příšerná pseudopsychologická směť hrůzy, děsu a trapnosti. Ne nadarmo říkám, že dobré knihy není radno zfilmovávat.