Avengers (1999) (seriál)

Kresba se mi moc nelíbí ale příběhy stojí za to. 4* za skvělou zábavu.

Ocelová pěst (2011)

Rocky v pořádně těžkým kovovým nářezu. Nemyslel jsem si, že to v tom bude až tolik vidět, ale je to tak. Nic méně dojem to nekazí. Podle mě je to zajímavý zpestření hnusnýho a přeháňkovýho odpoledne. Trochu rozmlácenejch robotů člověku nikdy neuškodí.

Vyměřený čas (2011)

Film "Obchodník se smrtí" já přímo miluju. A proto jsem se na tento film, od stejného režiséra, velice těšil. Po dlouhé době co jsem se prokousával skrz čas, abych si našel jednu z mála skulin ke zhlédnutí tohoto filmu, jsem konečně dospěl do chvíle, kdy se to opravdu stalo možným. TAKHLE JSEM SE NEBAVIL UŽ HODNĚ HODNĚ DLOUHO! Justin Timberlake mi konečně opravdu dokázal, že to není jen frajírek, ale že to umí podat i trochu jinak. Nápad tohohle postapokalyptického světa se povedl. Myslím, že jistá podobnost s filmem "Equilibrium" je zřejmá, ovšem podstata i děj se liší. Za mě plnou palbu * a modlím se k více takovým filmům.

Rozchod (2009)

Film zajímavé povahy a kvalitního zpracování. Kristin opět předvádí jak skvělou je herečkou a po boku Yvana a Sergiho to prostě nemělo chybu. Zápletka zajímavá a napínavá. Ovšem být v tom vztahu já skončím stejně jako její manžel!

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Film je velice krátký. Ale nic to nemění na tom, že je velice dobře zpracovaný. Kresba zajímavá a originální. Zápletka nestandardní a dobrá. Bavil jsem se v každém okamžiku. Lauren Montgomery prostě ví jak na diváka. Což víme už z jeho předchozí tvorby.

Kamarád taky rád (2011)

Vtipně natočená rutina. Ano, zápletka byla trochu jiná než normálně, ovšem osnova celého příběhu se nemění. Vtipné pasáže střídaly trapně předvídatelně se rozvíjející momenty. Nic zvláštního, ale přece líbivé.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Zdařile natočená komedie o světě sci-fi. Každá z narážek na světoznámé sci-fi filmy byla k popukání. A netradiční pojetí mimozemšťana zábavné. Kdo by řekl, že bude mluvit sprostě, kouřit, pít a užívat si života jako rebel? Možná mě to mělo napadnout už podle obsazení.

Půlnoční polibek (2007)

Je vidět, jak jsou někteří lidé nepochopitelní. Například sem vůbec nepochopil myšlenkový pochody Vivian. Ale dojem z filmu to nekazilo protože je to prostě ženská a ty já nechápu tak obecně. Pocit z filmu jsem měl dobrý. Spousta vtipných okamžiků střídaly vážnější a naopak. Herci nebyli prkení a dokázali se vžít do role. Což je další plus. Sečteno podtrženo mi to vyšlo na slušný 4*.

Bezva chlap (2010)

Ano ano je to komedie. Ovšem černější než nejhlubší propast světa. Zas tolik vtipných scén tam nebylo, ale styl natáčení a vůbec příběh je celkem k popukání. Stellan je perfektní. Moc toho neřekne, ale jeho grimasy mluví za vše. 3* víc než dost. Mé hodnocení po druhé projekci je ovšem mnohem kladnější než původní první dojem. Na plnou palbu to nedosáhne ovšem rozhodně si to zaslouží o hvězdu víc. 4* protože sem se konečně bavil. Možná sem poprvé čekal něco jiného, možná sem nebyl ve správném rozpoložení. Ale rozhodně je jasné, že na tento film je nutné být připraven.

Útěk do divočiny (2007)

Vážně jsem dojat. K filmu nemám nejmenší výhrady. Skládám poklonu všem, kteří se podíleli. Zejména musím vychválit skvělý herecký výkon Emilea Hirsche. Ten mě do shlédnutí tohoto filmu příliš neuchvacoval. Co se týče příběhu, mám opravdu rád filmy podle skutečných událostí a můžu směle říci, že toto je nejlepší, který jsem kdy ve svém životě viděl. Nejde o děj samotný, jde o tu myšlenku kterou on proměnil v činy. Snad každého jednou v životě napadlo něco podobného. Jen se sbalit a prostě odejít.