Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Naprostá pecička. Skutečnost díky bohu předčila mé očekávání, za co si tvůrci zasluhují palec nahoru. Ikdyž trailer prozradil celkem dost, pořád toho ve snímku bylo plno, co mě překvapilo a donutilo k nemalému smíchu. V několika komentářích jsem se dočetl o Stiflerově pomstě, ale která byla zmiňovaná? Ta na adresu AJe s přáteli nebo závěrečná pomsta, kterou slízl Paul? Každopádně obě byly naprosto geniální. Pan Noah se také dokázal pěkně rozjet, což jsem rozhodně nečekal. Znovu hodnotím téměř plným počtem a školní sraz má ode mě krásných 90%

Bastardi 2 (2011)

Váhal jsem, jestli na to jít do kina nebo ne, nakonec jsem udělal dobře, že jsem nešel. Po shlédnutí to pro mě bylo docela zklamání, které hodnotím třemi hvězdami. Zdá se to být jako průběrné hodnocení, ale musím brát v potaz to, že jsem sice nic extra nečekal, ale na druhou stranu jsem podobně hodnotil i jiné filmy, tak chci na všechna díla brát stejný metr. Na premiéru třetího a závěrečného dílu jsem se do kina chystal, ale tomto zklamání o tom přestávám uvažovat. No uvidíme, třeba se nakonec rozhodnu jinak. Je pravda že jsem se u toho dílu několikrát i zasmál,ale dávám slabých 35%.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Pokud jsem někdy řekl, že čeští tvůrci nedokáží vymyslet pořádnou komedii, beru to zpět. U seriálu jsem se nasmál hodně, ale to není nic oproti tomu, jak jsem se natlemil teď v kině. Herecké výkony naprosto skvělé, hlavně Ondřeje Vetchého a naprosto dokonale do známé party zapadá i Miroslav Krobot, který všemu tomu dodává tu správnou atmosféru a náboj vesnického humoru. Okresní přebor jsem si sám prožil, takže vím, o čem mluvím. Za mě 100%

Ocelová pěst (2011)

Rocky Balboa obalen plechovou kůrou a prošpikovaný elektronikou. Každopádně se ve filmu objevují i emotivní snímky, akční scény + dle mého názoru i slušné efekty ... a to mám rád. Hugn Jackman mě nezklamal, ale naopak Shawn Levy příjemně překvapil. Film se mi hodně líbil, nemám problém si jej pustit znovu a musím dát plný počet hodnocení. Je pravda, že se tvůrci scénáře mohli vyvarovat již klasickému přátelství mezi chlapcem a robotem (jinde psem, myší, čuníkem, marťanem ...), ale v mém celkovém názoru na celé dílo, toto nemělo razantní ani niak závěrečně pohled ovlivňující účinek.

Muži v naději (2011)

Tento film před svým příchodem disponoval velikým očekáváním, nejen v mém případě. S příchodem premiéry ale samozřejmě přišlo velké překvapení. Kvalitně napsaný scénář je prvním krokem k úspěšnému dílu, což se v tomto případě rozhodně podařilo. Jen je třeba trošku přivřít oči. Řekněme si, kolika z nás by tak snadno dokázala projít taková mnohonásobná nevěra, ikdyž to bylo o chloupek. Nicméně Jiřího Vejdělka mám rád a s ním i filmy, vznikající pod jeho režií. Tento byl z doposud zhlédnutých tím nejlepším. 95%

Sociální síť (2010)

Velice zajímavé, hlavně pro užvatele facebooku samotné. Myslím tim normální uživatele a ne ty, kteří tuto síť berou jako smysl života. Přiznám se, že při sledování jsem facebookem listoval a vidět u toho, jak doopravdy vnikal, byl opravdu zvláštní pocit. A herecký výkon Justina Timberlakea byl dalším příjemným překvapením, když už se mi nelíbí jako hudebník, tak alespoň zde mě nezklamal. Gesto zvyženého palce nahoru zde patří i samotnému Davidu Fincherovi, když další z jeho děl hodnotím opět plným počtem hvězd. "To se mi líbí" :D

Pařba v Bangkoku (2011)

Mám v sobě démona. To je fakt, má v sobě spermona ... Tak u týhle hlášky mi dalo práci zastavit smích :D Zach do hola ostříhaný? To bylo pro mě také nečekané překvapení :)

Chlupatá odplata (2010)

Je sice pravda, že několikrát jsem se pozasmál, ale jinak fakt stupidní trapnost. Brendana Frasera mám rád, ale tady to fakt pohnojil. Dokázal se jen komicky ksichtit, to je vše.

Víla Zuběnka (2010)

Jeden průměrně hodnocených filmů, který mě ale náramně pobavil. Dwayne "The Rock" Johnson jako hlavní hrdina komedie? To pro mě byla premiéra a musím říct, že příjemná. Navíc hláška " Máš Facebook? A můžu tě šťouchnout?" mě na konci fakt dostala. Záchvaty smíchu se dostavovaly poměrně často, tak u mě dílo splnilo svůj úkol na jedničku. Pobavil jsem se jak se sluší a patří. Jen opět předpokládaný děj a konec, proto nemohu dát plný počet.

Úhel pohledu (2008)

Už jsem viděl vícero filmů, kde hlavním poutačem snímku bylo více pohledů na jeden kratší děj, které se navzájem kryly, propojovaly a skvěle na sebe navazovaly. Tenhle byl však nejlepší. Když se divák vžije do role postav, některé scény jsou opravdu dech beroucí. 4 celé hvězdy jsou podlé mého vkusu málo, ale abych hodnotil pěti, něco mi tam ještě chybělo. Snad větší šťáva, dynamika, adreanlin ... atd. Ale i tak podle mě výborné dílo a hodnotím 4,5 * :))