Rychle a zběsile 5 (2011)

Po čtvrtém, méně skvělém, ale přesto dostatečně výborném dílu série, jsem myslel, že lepší už to nebude. Myslel jsem si to do chvíle, než jsem shlédl pětku. Úžasem a překvapením mi fakt padla huba, protože tohle jsem nečekal. Sice jsem si v průběhu filmu říkal, že bych tomu něco vytknul, že bych tam čekal větší porci jezdeckých, závodních scén. Toto tvrzení jsem ale sám sobě za nedlouho vyvrátil. Myslím že uprchlická scéna k tomu byla dostačující a až dech beroucí. Dokonalé dílo a ty efekty?? Ať už zvukové nebo videoefekty, to byl prostě orgasmus, to vám povim. Jestli mě na konci roku 2012 nezabije konec světa, tak mě v roce 2013 zaručeně zabije Fast and the Furious 6, protože na to se neskutečně těšim.

Lidožrout (2002)

Snažil jsem se tomuto snímku alespoň z malého procenta částečně přijít na chuť - bohužel bez úspěchu. Když už jsem si tak nějak začínal zvykat, tak " malý " žralok byl po smrti a objevil se ten 20ti metrový. V tu chvíli už jsem se začal jen bavit nad blbostí, nebo spíš zoufalostí tvůrců této obludy. Hrůza, ale za snahu dám alespoň jednu hvězdu. Přeci jen jsem viděl horší filmy, které jsem hodnotil odpadem.

Operace Dunaj (2009) odpad!

Nuda, nuda, nuda. Nedělo se nic, co by mě přimělo sledovat děj. Spíš jsem vymejělel vedlejší aktivity abych se otravou nesežral. Výkony herců, jako jsou Menzel, Polívkaa Holubová opět nezklamaly, ale ani to tentokrát bohužel nestačilo.

Max Payne (2008)

Hru na Pc jsem totálně žral a hrál pořád dokola, ale zfilmovaný snímek mě opravdu zklamal. Čekal jsem od toho mnohem víc. Jedna hvězdička by byla asi málo, dvě zase moc. Myslím si, že i tak by si nakonec film zasloužil horší dvě, no možná spíš jednu a půl.

Probuzení (2007)

Krásnej film. Nevím co bych k tomu dál dodal, nevytknul bych snad nic. Docela mě překvapila Jessica Alba, v průběhu filmu bych neřekl jaká to bude bestie, hihi :)) Jinak smekám před autorem scénáře, protože tohle je fakt skvělá práce, která by však ale nevznikla bez výborné Haroldovy režie a neméně výborných hereckých výkonů.

Zelená míle (1999)

Už jsem sice několikrát psal, že filmy trvající více jak 90 - 100 minut mi nic moc neříkají. Tohle byly ale ovšem krásně strávené 3 hodiny. Dokonalý snímek dojemného dramatu. Výborné herecké výkony a skvělá režije. Za mě plný počet bodů :)

Juno (2007)

Pří průběhu filmu, jsem nad dějem nějak nepřemýšlel, což u mě není normální. Konec konců jsem od toho čekal něco trochu víc, ale na druhou stranu to mohlo být i horší. Docela v poho, líbilo se, ale nenadchlo. Hodnocení zlatou střední cestou, tudíž * * * 24.8.2011 jsem měl možnost shlédnout film podruhé a tentokrát mi to přišlo už o něco lepší, možná tím, že už jsem věděl co očekávat, možná to tak není. Nevím. Každopádně jednu hvězdičku na hodnocení přidávám. Takže * * * *

Hačikó - příběh psa (2009)

Zde není ani potřeba přemýšlet o hodnocení ... plný počet bez jakéhokoliv rozhodování. Mám rád filmy založené na nějaké skutečné události, bohužel většina z nich je tak dojemná a smutná. Tento film je opravdu překrásné dílo, pravý důkaz o tom, jak daleko může dojít láska mezi člověk a jeho čtyřnohým přítelem. A to musí hned člověka donutit k zamyšlení. Kde se berou případy, kdy pes napadne člověka? Proč lidé týrají psy, či jiná zvířata?? Proč lidé psy rozlišují na hodné a zlé??? Zlý pes neexistuje, to dělá jen člověkova výchova. V příklad bych si vzal tento snímek, kdy pes opravdu opětoval věnovanou lásku člověka. Jedním slovem >> KRÁSA << !!!

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Dlouho jsem přemýšlel, jestli mám hodnotit pěti nebo čtyřmi hvězdičkami. Dvě propletené verze jednoho krásného příběhu. Až jsem si zavzpomínal na svojí dětskou lásku, hihi :)) úplně jsem se do filmu vžil. Nakonec tedy hodnotím "pouze" čtyřmi hvězdičkami, z důvodu pro mě suchého konce. Čekal jsem něco trošku víc, tohle bylo tak nějak nemastné a neslané. Jinak ale dílo kvalitní a opět před panem Reinerem smekám.

Drive Angry (2011)

Tročku víc fantasy, ale jinak good. Moc fantazírování ve filmech nemusim, ale nakonec to nebylo až tak zlý. Pěkný auta, pěkný holky, pěkný triky a efekty :) Jen Nicolase znám trošku jinak.