Kuřátka (1991) (pořad)

jojo, jako malej jsem " kužátka " fakt žral :))

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Luxusní, takhle jsem se dlouho nenasmál :D Další důvod, proč mít JB tak rád :D

Megapiraňa (2010) (TV film)

Už ze začátku filmu, když jsem viděl ty triky a efekty, tak jsem si řekl že na rok 2010 by už filmy snad mohly mít úroveň, ale tohle? Je pravda, že ono se od nízkorozpočtovýho filmu nedá čekat nic extra, ale tohle je fakt síla. Piraňa si v klidu plave s vrtulníkem v hubě? Skáče z vody na baráky a ničí město? Stupidní trapárna, která mě ale ovšem pobavila, proto ta jedna hvězdička, jinak to bude asi bezkonkurenční odpad a další zrozená americká hovadina.

Nezastavitelný (2010)

Jednoznačně a bezkonkurenčně jeden z nejlepší dramatických akčňáků, co jsem kdy viděl. Tímhle mě Tony Scott opravdu dostal. Až mě udivuje, jak moc se mnou posledních 40 minut mávaly emoce a adrenalin v krvi proudil opravdu bleskovou rychlostí. Nemůžu dát míň, než 5 hvězdiček, na druhou stranu, kdyby byla ta možnost, dal bych klidně víc.

Skandál texaských roztleskávaček (2008) (TV film)

Já tedy s Blue.Poison souhlasím. Filmy založené na zkutečném příběhu shéldnu rád. Vždy mě to potom nutí k zamyšlení, co za hnusy se někde děly a děje dál. Filmy s dějem a příběhem kolem středoškolských roztleskávaček mě tedy nikdy moc nebraly, ač jsem jich viděl opravdu hodně. Ale najdou se i vyjímky, které se mi vcelku líbily a neměl bych žádný problém, pustit si je po čase znovu a mezy ně bych v klidu zařadil i tento "Skandál".

Bratři Solomonovi (2007)

Takových typů filmů jsem viděl už dost. V průběhu děje se dá snadno a téměř přesně odhadovat co se stane. Jen se mi nepodařilo odhadnout ten vzkaz za letadlem, vlastně za letadlama :D u toho jsem se vážně pobavil. Jinak fajná komedie, viděl jsem sice lepší, ale i o hodně horší.

Zrození šampióna (2009)

Film s fakt moc hezkým příběhem. Na Sandru Bullock mi tahle role fakt přesně sedí. Normálně bych film ohodnotil čtyřmi hvězdami, jen to bylo na můj vkus až příliž zdlouhavé. Několik scén by se ve filmu dalo klidně zkrátit a nebo vypustit. Myslim že by se to dalo vmáčknout i do 90ti minut, což je můj ideál a tím by i hodnocení bylo lepší. Nicméně tak či tak mě film, tedy spíš jeho příběh opravdu uchvátil a můžu jen doporučit.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jak by řekl Áda: Okjesní pjeboj je fakt výbojnej sejijál, ktejej mě fakt donutil k výbuchům smíchu. Škoda jen, že byl až tak kjátkej, ale pji vysílání v TV, jsem měl páj tejdnů o zábavu postajáno :D

Tekken (2010)

Hra se mi líbí, ikdyž to moc neumim :D ale film mě opravdu dostal. Sice moc nejsem na japonské filmy, ale tohle dílo si mě opravdu získalo. Takže hodnotím nejvyšším možným počtem hvězdiček :))

Občanský průkaz (2010) odpad!

Velký, ale opravdu velký zklamání. Tohle mě fakt nebavilo a až příšerně nudilo.